ردیاب رنو لتیتود | قیمت جی پی اس رنو لتیتود - ردیاب آکیتا | بهترین ردیاب رنو لتیتود
  1. خانه
  2. ردیاب خودرو
  3. ردیاب رنو لتیتود | قیمت جی پی اس رنو لتیتود

ردیاب رنو لتیتود | قیمت جی پی اس رنو لتیتود

رنو لتیتیود (Renault Latitude) خودرویی است که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ در بوسان و کره (کشور) تولید شده‌است. طول آن در حالت طبیعی ۴٬۸۹۷ میلیمتر (۱۹۲٫۸ اینچ)، عرض آن در حالت طبیعی ۱٬۸۳۲ میلیمتر (۷۲٫۱ اینچ) و ارتفاع آن در حالت طبیعی ۱٬۴۸۳ میلیمتر (۵۸٫۴ اینچ) است. در این مطلب از خصوصیات رنو لتیتود و ردیاب رنو لتیتود صحبت می کنیم.

رنو لتیتود (Renault Latitude)

یک خودروی سدان ۴ در بر روی پلتفرم D ساخته شده رنو – نیسان است که در نمایشگاه خودروی بین المللی مسکو در سال ۲۰۱۰ به صورت رسمی رونمایی شد. رنو این محصول خود را به عنوان یک خودروی لوکس و برای رقابت با رقبایی همچون تویوتا کمری راهی بازارهای جهان کرد.

این خودرو در کارخانه شریک تجاری کره ای رنو یعنی رنو سامسونگ موتورز با نام تجاری رنو سامسونگ موتورز SM5 نیز تولید و به فروش می رسد. همچنین رنو لتیتود به صورت رسمی تلاش رنو برای عرضه جانشینی برای مدل رنو ولساتیس نیز به حساب می آمد. رنو لتیتود اکنون جانشین قدرتمندی مانند رنو تالیسمان در بازار دارد.

رنو لتیتود 3500

رنو لتیتود یا لتیتیود (renault latitude) از سال 2010 در کشور فرانسه تولید شد. نام دیگر این محصول رنو سامسونگ SM5 است. این محصول در کشور های کره و روسیه تولید شده است. برای ساخت رنو لتیتود، از پلتفرمی مشترک با نیسان آلتیما استفاده شده است. رنو لتیتود ( Latitude ) با موتور های 2000، 2500 و 3500 سی سی بنزینی و 2000 – 3000 سی سی دیزلی ساخته شده است. در کشور ما، تنها پیشرانه 3500 سیسی لتیتود عرضه شده است.

رنو این محصول جذاب خود را با موتورهای ۲ هزار، ۲۵۰۰ و ۳۵۰۰ سی سی بنزینی که به ترتیب ۱۴۲ اسب بخار، ۱۸۲ اسب بخار و ۲۴۲ اسب بخار قدرت داشتند وارد بازار کرد. به علاوه این خودرو با موتورهای دیزلی ۱۹۹۵ سی سی با ۱۵۰ اسب بخار و ۲۹۹۳ سی سی با ۲۴۰ اسب بخار قدرت نیز توسط این کمپانی فرانسوی به بازار عرضه شد.

مشخصات فنی رنو لتیتود

مدلی از رنو لتیتود که توسط نگین خودرو وارد ایران شد از موتور ۶ سیلندر با حجم ۳۵۰۰ سی سی برخوردار بود. این موتور قادر است تا حداکثر قدرتی برابر ۲۴۱ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۳۰ نیوتن متری را تامین کند. به علاوه اینکه رنو لتیتود به لطف موتور قدرتمند خود تنها به حدود ۸.۴ ثانیه نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

شاید با مطالعه میزان حجم و قدرت موتور رنو لتیتود تصور کنید که با خودرویی پر مصرف روبرو هستید در حالیکه این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش به صورت ترکیبی ۹.۹ لیتر بنزین مصرف دارد. حداکثر سرعتی که رنو لتیتود به آن دست پیدا می کند نیز ۲۳۴ کیلومتر بر ساعت است. این قدرت از طریق یک جعبه دنده خودکار ۶ سرعته به چرخ های ۱۷ اینچی آن انتقال پیدا می کند.

در جدول زیر می توانید مشخصات فنی رنو لتیتود را مطالعه کنید:

موتور

۶ سیلندر دارای ۲۴ سوپاپ

حجم موتور

۳۵۰۰ سی سی

حداکثر قدرت موتور

۲۴۱ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور موتور

۳۳۰ نیوتن متر در ۴۲۰۰ دور در دقیقه

جعبه دنده

۶ سرعته خودکار

شتاب ۰ تا ۱۰۰

۸.۴ ثانیه

حداکثر سرعت

۲۳۴ کیلومتر در ساعت

وزن

۱۶۱۵ کیلوگرم

اندازه (میلیمتر)

۴۸۹۷ میلیمتر طول

۱۸۳۲ میلیمتر عرض

۱۴۸۳ میلیمتر ارتفاع

فاصله بین دو محور

۲۷۶۱ میلیمتر

مصرف سوخت شهری (لیتر در صد کیلومتر)

۱۵.۸

مصرف سوخت خارج شهر (لیتر در صد کیلومتر)

۷.۶

مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در صد کیلومتر)

۹.۹

رنو لتیتود در ایران 

این خودروی لوکس سگمنت E ساخت شرکت رنو توسط شرکت نگین خودرو به عنوان شریک تجاری ایرانی این شرکت وارد بازار خودروی کشورمان نیز شد و با توجه به امکانات و تجهیزاتش و همچنین مشخصات فنی خوب خود مورد توجه خودرو دوستان ایرانی نیز قرار گرفت.

طراحی و ساخت بدنه رنو لتیتود

مهندسین رنو در طراحی این خودرو تلاش کردند تا ظاهر و کابین آن را کاملاً به روز طراحی کنند که در این امر نیز به موفقیت دست پیدا کردند. رنو لتیتود همچنین از نظر تجهیزات نیز در سطح بالایی در رقابت با دیگر رقبای مطرح و نامدار خود برخوردار بود. این خودرو دارای ۴۸۹۷ میلیمتر طول، ۱۸۳۲ میلیمتر عرض و ۱۴۸۳ میلیمتر ارتفاع نیز بود و دو محصور خودرو نیز ۲۷۶۲ میلیمتر با یکدیگر فاصله داشتند. ابعاد رنو لتیتود نشان دهنده این است که مهدسین طراحی رنو تلاش کردند که سخاوتمندانه فضای زیادی را برای سرنشینان این محصول لوکس فرانسوی به ارمغان بیاوند.
تناسب خطوط طراحی بدنه و به کار بردن آن در ظاهر خودرو نمای زیبایی برای رنو لتیتود ایجاد کرده است. این دقت و توجه به جزییات نه تنها در طراحی و ساخت بدنه بلکه در داخل کابین خودرو نیز ادامه پیدا کرده و فضای دلنشین و راحتی را به مسافران رنو لتیتود هدیه داده است.

طراحی ظاهری رنو لتیتود 

در اولین نگاه به رنو لتیتود چراغ های آن بیشتر از هر چیزی به چشم شما خواهد آمد؛ چراغ هایی بزرگ با طراحی زیبا و مدرن که لامپ های زنون در داخل آن قرار گرفته اند. بین دو چراغ جلوی خودرو نیز یک جلو پنجره کرومی مستقر شده است که لوگوی رنو در وسط آن چشم نوازی می کند. مه شکن های خودرو نیز در پایین سپر همرنگ بدنه خودرو قرار گرفته اند.

در نمای جانبی رنو لتیتود نیز خطوطی که از کنار چراغ های جلو آغاز شده اند به زیبای تا انتهای بدنه ادامه پیدا کرده اند تا حس یک خودروی لوکس کاملاً به بیننده منتقل شود. نکته دیگر این است که چراغ های راهنما نیز بر روی آینه های جانبی دیده می شود. استفاده از دستگیره های همرنگ بدنه و فرم طراحی شیشه های خودرو نیز به زیبایی های این طراحی افزوده است.

در نمای عقب رنو لتیتود نیز دو چراغ بزرگ قرار گرفته اند که با یک نوار کرومی که مدل خودرو روی آن درج شده است به هم متصل شده اند. دو چراغ شبرنگ نیز بر روی سپر خودرو تعبیه شده است. به علاوه یکی از نکاتی که به زیبایی رنو لتیتود افزوده است سقف پانورامای آن است.

طراحی داخلی رنو لتیتود 

توجه به جزئیات و ظرافت در طراحی به کابین رنو لتیتود نیز راه یافته است. مهندسین رنو با استفاده از بهترین مواد اولیه در ساخت کابین این خودرو احساس یه سدان لوکس را به سرنشینان رنو لتیتود منتقل کرده اند. استفاده از صندلی های ارگونومی با روکش چرم نیز سفر راحتی را به مسافران وعده می دهد.

فضای کابین به اندازه کافی سخاوتمندانه طراحی و ساخته شده است. همچنین کنسول مرکزی خودرو برای سرنشینان جلو و یک کنسول برای قرار گرفتن لیوان و استفاده به عنوان تکیه گاه سرنشینان عقب نیز در رنو لتیتود لحاظ شده است. در مرکز داشبورد جلوی خودرو نیز یک صفحه نمایشگر گنجانده شده تا اطلاعات مورد نیاز راننده را نمایش دهد. به علاوه اینکه برخی از امکانات سیستم چند رسانه ای رنو لتیتود نیز از طریق این صفحه نمایش قابل دسترسی است.

ایمنی رنو لتیتود 

این ماشین  از ایمنی بالایی برخوردار است و توانسته است در موسسه استاندارد ایمنی اروپا ۵ ستاره ایمنی را کسب کند. این خودرو به کیسه هوای راننده، سرنشین جلو، جانبی و پرده ای مجهز است.

همچنین از سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم الکترونیکی پایداری (ESP)، سیستم توزیع نیروی ترمز (EBD)، کمربند ایمنی با سیستم پیش کشنده متناسب با ضربه و محدود کننده فشار، کمربند ایمنی سه نقطه ای برای صندلی های عقب، پشت سری (Headrest ) جهت جلوگیری از آسیب دیدگی گردن و فعال شدن اتوماتیک فلاشر ها به هنگام ترمز ناگهانی بهره می برد.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب رنو لتیتود است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

  • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • ترکر رنو لتیتود دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
  • تمام امکانات جی پی اس رنو لتیتود و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
  • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب رنو لتیتود مورد نظر شما استفاده می‌کند.
  • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

خاموش کردن ماشین از راه دور

با وجود دزدگیر چه نیازی به ردیاب های آکیتا روی  رنو لتیتود  هست؟

اگر سارق دزدگیر شما را غیرفعال کند و یا خودرو شما را توسط جرثقیل جابجا کند راهی برای پیدا کردن خودروتان ندارید. پیشرفته ترین دزدگیر ها نیز بردی بیشتر از 1500 متر ندارند و از دسترس خارج می شوند. همچنین دزدگیر ها به دلایل فنی زیر جعبه فرمان نصب می شوند محلی که سارقان به آن دسترسی دارند و به سرعت دزدگیر را قطع می کنند. ضمن اینکه ردیاب امکانات دیگری از جمله هشدار سرعت غیرمجاز،هشدار دزدیدن باطری خودرو، خاموش کردن خودرو از راه دور،هشدار ورود و خروج از دیواره جغرافیایی و… را برای شما به ارمغان می آورد.

یهترین ردیاب خودرو و موتور

تفاوت  ردیاب رنو لتیتود آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب رنو لتیتود خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب مزدا 323 | قیمت جی پی اس مزدا 323
ردیاب ژانگ ژینگ لندمارک | قیمت جی پی اس لندمارک