ردیاب فریت لاینر آرگوسی | قیمت جی پی اس فریت لاینر آرگوسی - ردیاب آکیتا | بهترین ردیاب فریت
 1. خانه
 2. ردیاب خودرو
 3. ردیاب فریت لاینر آرگوسی | قیمت جی پی اس فریت لاینر آرگوسی

ردیاب فریت لاینر آرگوسی | قیمت جی پی اس فریت لاینر آرگوسی

در اروپا فقط از کامیون ها و کِشنده های بی دماغ استفاده می شود اما در آن سوی اقیانوس اطلس، یعنی در ایالاتمتحده رویه ای کاملاً برعکس جریان دارد.در این مطلب از خصوصیات فریت لاینر آرگوسی  و ردیاب فریت لاینر آرگوسی صحبت می کنیم. در آمریکا کشنده های دماغ دار غول پیکر بسیار محبوب اند و تقریباً همهٔکامیون سازان این کشور فقط به ساخت کشنده ها و کامیون های دماغ دار می پردازند؛ اما در گذشته کشنده های بیدماغ نسبتاً متعددی هم توسط آمریکایی ها ساخته می شد که البته رفته رفته تولید آن ها کاهش یافت و تقریباً منقرض شدند. بااین وجود هنوز هم کشنده های بی دماغ در موارد بسیار کمی توسط کامیون سازان ایالات متحده تولید می شوند. با این وجود هم هنوز  در  کشنده هایی که بی دماغ بودن ابهت بیشتری همتایان اروپایی خود دارند اما به دلیل فروش و استقبال پا ایالات متحده، عمدتاً در کشورهایی چون استرالیا عرضه می شوند. یکی از این کشنده ها، فریت لاینر آرگوسی است کهمی توان آن را یکی از آخرین بازمانده های نسل کشنده های بی دماغ آمریکا دانست.

آرگوسی برای اولین بار در سال 1998 معرفی شد. این کشنده میراث دار تمامی کشنده های بی دماغ تاریخ فریت لاینر است که سابقه ای طولانی در پیشینهٔ این شرکت دارند. بااین حال پس از 13 تولید، آرگوسی رنگ بوی کهنگی به خود گرفته بود آن هم در بازار بسیار رقابتی کشنده های سنگین ایالات متحده که در آن نمون ههای دماغ دار فراوانی از سازندههای مختلف حضور دارند. به همین دلیل فریت لاینر در سال 2011 آرگوسی را مورد ارتقاء و بهسازی عمده ای قرار داده و نسل دوم آن را معرفی نمود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. رات فنی فراوانی را تجربه کرده است به گونه ای که  در ارتقاء کلی سال 2011 ، آرگوسی طراحی خارجی جدید ، مقایسه با نسل قبلی، مدل جدید دستخوش تحول عمده ای شده و علاوه بر ارتقاء داخلی و خارجی، طیف وسیعی از موتورها و گیربکس ها را هم ارائه می کند که آن را متنوع تر از قبل کرده است. علاوه بر این، آرگوسی جدید مجهز به یک سیستم مدیریت بهتر هوا به همراه یک رادیاتور بسیار بزرگ تر نیز شده است. همچنین آرگوسی با انواع مختلف عرضه می شود که سطح بالایی از انعطاف پذیری را جهت Raised Roof و 110 Midroof 110 ،101 ، سقف شامل 90  و استفاده در کاربری های مختلف جاده ای فراهم می کند. به علاوه نسل جدید فریت لاینر آرگوسی در دو ترکیب 6*4 و 8*4 قابل خریداری است.

طراحی بیرونی فریت لاینر آرگوسی

با توجه به اینکه آرگوسی کشنده ای بی دماغ است و اتاق آن روی موتور قرار دارد، کامیون ارتفاع بسیار بلندی داشته و شکل بزرگ کرومی با خطوط افقی است که V از صلابت و ابهت زیادی برخوردار است. این کشنده دارای یک جلوپنجرهٔ شباهت زیادی با جلوپنجرهٔ کامیون های اسکانیا دارد. به همین دلیل آرگوسی درعین حالی که بسیار زیبا و جذاب است، خصوصاً در جلوپنجره تا حدودی شبیه به کشنده های اسکانیا است. در طرفین این جلوپنجره، درو ورودی هوای بزرگ قرار داند که طراحی سیالی داشته و به بهبود آئرودینامیک کشنده کمک می کنند. همچنین چراغ های جلوی دوقلو با قاب کرومی نیز در کنار جلوپنجرهٔ کرومی به زیبایی هرچه بیشتر آرگوسی کمک شایانی کرده اند. سپر نیز دارای طراحی منحنی زیبایی است که در راستای بهبود بیشتر آئرودینامیک طراحی شده و با دو پروژکتور درون خود به دید بهتر راننده

داخل فریت لاینر آرگوسی 

دسترسی به داخل کابین کامیون به لطف ارگونومی مناسب دستگیره ها و پلکان ورودی، بسیار راحت است. فضایداخلی نسبتاً بزرگ است و برخورداری از کف کاملاً صاف و مسطح (عدم وجود پالانی موتور درون کابین) اجازه می دهدکه راننده به راحتی در داخل اتاق حرکت کند. البته جنس متریال داخلی چندان مرغوب و پریمیوم نیست و نمی توان آنیا مرسدس بنز آکتروس مقایسه کرد اما مستحکم و بادوام هستند. همچنین داشبورد با مواد قالب گیری FH را با ولوو تزریقی ساخته شده که در مقایسه با نسل قبلی کیفیت بهتری دارد. قسمت داخلی درها از طراحی جدیدی برخوردارشده و جهت بهبود دید راننده، پنجره ها بزرگ تر شده اند. همچنین استحکام کابین دو برابر شده و عایق بندی صدا نیز بهبود یافته است.

بااینکه استفاده از چوب مصنوعی چندان مناسب نیست اما فرمان دوشاخهٔ آرگوسی حس خاصی از لوکس بودن راانتقال می دهد. همچنین جهت ارائهٔ حداکثر راحتی، فرمان در عمق و ارتفاع قابل تنظیم است و این امکان را به رانندهمی دهد که به سرعت موقعیت مناسب رانندگی خود را پیدا و تنظیم نماید. کامیون های ساخت فریت لاینر هیچ گاهمشکل ارگونومیک نداشته اند و آرگوسی هم از این امر مستثنا نیست به گونه ای که در اتاق همهٔ ادوات به راحتی دردسترس هستند و صندلی ها نیز نسبتاً راحت اند. به علاوه، صندلی راننده بزرگ، راحت و مجهز به زیر آرنجی تاشو استدرحالی که طیف گسترده ای از تنظیمات را هم ارائه می نماید تا جایی که راننده آن را همچون خانهٔ خود احساس میکند. دید روبه بیرون بسیار خوب است و هرگونه نقطهٔ کور در طرفین کشنده را می توان با یک تنظیم بسیار سادهٔ آینه ها برطرف کرد.

تمامی تیپ های فریت لاینر آرگوسی به صورت استاندارد مجهز به شیشه های برقی، صندلی های بادی و کروز کنترلهستند. محفظه های هوشمندانه ای در جای جای اتاق جهت قرار دادن اشیاء مختلف تعبیه شده درحالی که مدلمجهز به Sleeper Cab (جای خواب) نیز دارای یک تخت خواب عریض 1.3 متری نسبتاً راحت است. همچنین در مدل بیش از 100 کیلومتر در ساعت در کامیون صحبت کرد.

موتور و گیربکس فریت لاینر آرگوسی

ارائه می شود. موتورهای جدید ISX و کامینز DD نسل جدید فریت لاینر آرگوسی با دو نوع پیشرانهٔ دیترویت دیزل 15 در مقایسه با نمونه های قبلی پالایش شده تر بوده و پاسخگویی بهتری دارند بدون آنکه تصویر باشکوه آن ها خدشهدار شده باشد. سیستم خنک کنندهٔ جدید آن نیز بسیار کارآمد بوده و حتی در شرایط سخت هم درجه حرارت موتور را درو تکنولوژی (EGR) دارای یک ترمز موتور قدرتمند، سیستم چرخش گازهای اگزوز DD حد مناسبی نگه می دارد. موتور 15 است. این موتور جهت پیمودن مسافت های طولانی طراحی شده و بین 455 تا 560 اسب BlueTec ضد آلایندگی بخار قدرت دارد. حداکثر گشتاور آن نیز بین 2100 تا 2500 نیوتن متر است.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب فریت لاینر آرگوسی است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

 • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
 • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
 • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
 • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
 • ترکر فریت لاینر آرگوسی دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
 • تمام امکانات جی پی اس فریت لاینر آرگوسی و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
 • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب فریت لاینر آرگوسی مورد نظر شما استفاده می‌کند.
 • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب فریت لاینر آرگوسی آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب فریت لاینر آرگوسی خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب کامیون هینو 500 | قیمت جی پی اس کامیون هینو 500
ردیاب X6 جیناف | قیمت جی پی اس X6 جیناف