سوالات متداول ردیاب ماهواره ای آکیتا | نصب ردیاب ماشین ایرانی| گارانتی ردیاب موتور | GPS

سوالات متداول ردیاب ماهواره ای آکیتا

اگر سارق دزدگیر شما را غیرفعال کند و یا خودرو شما را توسط جرثقیل جابجا کند راهی برای پیدا کردن خودروتان ندارید. پیشرفته ترین دزدگیر ها نیز بردی بیشتر از 1500 متر ندارند و از دسترس خارج می شوند. همچنین دزدگیر ها به دلایل فنی زیر جعبه فرمان نصب می شوند محلی که سارقان به آن دسترسی دارند و به سرعت دزدگیر را قطع می کنند. ضمن اینکه ردیاب امکانات دیگری از جمله هشدار سرعت غیرمجاز،هشدار دزدیدن باطری خودرو، خاموش کردن خودرو از راه دور،هشدار ورود و خروج از دیواره جغرافیایی و… را برای شما به ارمغان می آورد.

با توجه به افزایش شدید قیمت خودرو و روش های جدید سرقت خودرو مانند حمل با جرثقیل نصب یک دستگاه ردیاب حرفه ای و قابل اعتماد ضروری به نظر می رسد.

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بسیار بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

امکان ردیابی خودرو از طریق اپلیکیشن آکیتا، پیامک و نسخه تحت وب که از طریق وب سایت آکیتا در دسترس است وجود دارد.

بله بسته به تمایل شما امکان تمدید سالانه یا مادام العمر اکانت نرم افزار دستگاه برای شما وجود دارد. می توانید برای تست دستگاهی با اکانت سالانه بخرید و در صورتی که راضی بودید اکانت را به مادام العمر تبدیل کنید. البته به علت به صرفه بودن ما خرید اکانت مادام العمر را پیشنهاد می کنیم.

خیر. نصب ردیاب ربطی به ECU ندارد و مستقل عمل می کند. حتی در صورتی که نیازی به نصب رله قطع سوخت و یا سیم سوئیچ هم نداشته باشید فقط با یک برق مثبت و منفی می توانید از دستگاه استفاده کنید.

در هر جایی از خودرو قابل نصب است.

ردیاب ماهواره ای آکیتا برای تمام خودرو های ایرانی و خارجی قابل نصب است.

خیر راهی برای تشخیص نصب بودن ردیاب وجود ندارد.

بین 15-45 دقیقه

آکیتا دستگاه های خود را برای 12 ماه گارانتی می کند.

به دلیل وجود باطری داخلی پرقدرت دستگاه به کار خود ادامه می دهد.

شما می توانید ردیاب را از خودروی خود باز کرده و روی خودرو جدیدتان نصب کنید.

سوالات متداول ردیاب ماهواره ای آکیتا، نصب ردیاب ماشین ایرانی