اهمیت ردیاب آکیتا در شرکت های پخش - خرید ردیاب شرکت پخش | بهترین ردیاب شرکت پخش

اگر شما به کنترل وسایل نقلیه در شرکت پخش نیاز دارید، استفاده از ردیاب آکیتا برایتان امری ضروری به شمار می رود. ردیاب شرکت پخش آکیتا نه تنها به ایمن نگه داشتن دارایی های شما کمک می کنند، بلکه جزو بخش های اساسی مدیریت ناوگان نیز محسوب می شوند. نصب ردیاب های جی پی اس می تواند به شما در افزایش طول عمر وسایل نقلیه خود، بهینه سازی عملکرد رانندگان و پیروی از مقررات رانندگی یاری رساند.

ناوگان خود را بهینه سازی نمایید

هنگامی که وسایل نقلیه شما ساعت ها در جاده مشغول به کار هستند، بازده و راندمان اهمیت زیادی پیدا می کند. با استفاده از پلتفرم یا بستر جی پی اس آکیتا، می توانید به تمامی مسیرهای تردد وسایل نقلیه خود چشم انداز کلی ای داشته باشید، و به راحتی قادرید سفرهایی که با یکدیگر تداخل دارند را تشخیص داده و روش های مقرون به صرفه تری را برای سازماندهی ناوگان خود شناسایی نمایید.ردیاب شرکت پخش آکیتا به شما کمک می کند.

به وسیله یک ردیاب شرکت پخش آکیتا، می توانید دید ارزشمند کلی ای نسبت به سلامت موتور اتومبیل خود و بازده سوخت آن کسب نمایید. همچنین اطلاعات دیگری را به دست آورده که شما را از استفاده بهینه و موثر کارکنان از وسایل نقلیه ای که در اختیارشان قرار داده اید، مطلع می سازد و شما را در تشخیص زودهنگام مشکلات، پیش از آن که لازم باشد هزینه پیش بینی نشده ای برای تعمیر و نگهداری خودروها، ون ها، کامیون ها و سایر وسایل نقلیه خود متحمل شوید، یاری می رساند.

با ردیاب  آکیتا عادت های ایمن رانندگی را نظارت کنید

شما نمی توانید در هر سفر به شخصه روی صندلی کنار راننده نشسته و او را همراهی کنید، اما با بهره گیری از یک ردیاب جی پی اس آکیتا قادرید بر سرعت فعلی، سرعت های غیرمجاز ثبت شده، محل وقوع سرعت غیرمجاز، محل های توقف، مسیر حرکت و سایر اطلاعاتی که باعث ایجاد انگیزه و اجرای عادات ایمن رانندگی می شوند، نظارت نمایید. همچنین می توانید دقیقاً بگویید که چه مدت رانندگان شما پشت فرمان بوده اند. بنابراین برای پیروی و اجرای قوانین ساعات خدمت و سایر مقررات رانندگی تجاری از تجهیزات بیشتری برخوردار خواهید بود.

امنیت خود را افزایش دهید.

چنانچه کسب و کار شما به تواناییتان در مدیریت ناوگان خود بستگی دارد، به هیچ وجه نباید وسیله نقلیه ای که تحت نظارتتان است، گم شود. یک ردیاب جی پی اس این ضمانت را به شما می دهد که در صورت گم شدن یا به سرقت رفتن هر یک از وسایل نقلیه خود، به راحتی آن را پیدا کنید. با بهره گیری از ویژگی های ردیاب شرکت پخش آکیتا مانند دیواره جغرافیایی، می توانید به محض ورود یا خروج وسیله نقلیه خود از یک محدوده مشخص مانند سایت یا محل انجام یک پروژه، انبار شرکت و کارخانه،محدوده یک شهر یا استان، هشدار هایی دریافت کنید.

پلتفرم ردیاب ناوگان آکیتا برای ردیاب شرکت پخش

پس از نصب یک ردیاب جی پی اس آکیتا، می توانید با استفاده از پلتفرم یا بستر جی پی اس آکیتا تمام ردیاب های خود را از یک نرم افزار کنترل کنید. این نرم افزار ساده و قدرتمند به شما کمک می کند تا همه ردیاب های خود را همزمان مشاهده نمایید. همچنین می توانید برای وارد کردن داده های مورد نظر خود، از فیلتر های مناسبی نیز بهره مند شوید. دسترسی به آن از طریق رایانه یا گوشی تلفن همراهتان امکان پذیر است، بنابراین خواه در دفتر کار خود باشید خواه در مسیر رفتن به جایی، همیشه قادرید وسایل نقلیه خود را ردیابی نمایید.

بهترین ردیاب شرکت پخش را تهیه نمایید

خواسته کارفرمایان، مخفی نمودن محتاطانه تر ردیاب جی پی اس مورد استفاده شان می باشد. جهت تامین این خواسته، ما ردیاب آکیتا C1  به عنوان بهترین وسیله برای ردیاب شرکت پخش توصیه می کنیم. ردیاب مذکور توسط یک تکنسین نصب شده و نیروی الکتریکی مورد نیاز آن توسط خود وسیله نقلیه و باطری داخلی خود دستگاه تأمین می شود. این ردیاب بده دلیل نصب در محل های مخفی و یا محل های با دسترسی سخت یکی از بهترین راه حل های ما برای کسانی است که به ردیاب های جی پی اس مخفی نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

GPS چگونه کار می کند؟
ردیاب جی پی اس برای شرکت باربری