ردیاب جی پی اس برای شرکت باربری - ردیاب باربری | ردیاب آکیتا | خرید ردیاب باربری | ترکر

هنگامی که اداره یک شرکت حرفه ای باربری بر عهده شما می باشد، باید از فعالیت کامیون های در اختیار خود بیشترین بازده را دریافت نمایید. نصب ردیاب های جی پی اس، در به حداکثر رساندن قابلیت دسترسی به خودرو ها و محافظت از بزرگ ترین دارایی هایتان به شما یاری خواهد رساند.

ناوگان خود را بهینه سازی نمایید.

فعالیت هر چه بیشتر کامیون هایتان، خواسته شماست. بوسیله یک ردیاب جی پی اس که به خودروها وصل می شود می توانید موقعیت دقیق خودروها را مشاهده کرده و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

با استفاده از بستر ردیابی جی پی اس کاربردی ما، می توانید تمامی وسایل نقلیه خود را همزمان تحت نظارت گرفته و به رانندگان خود کمک کنید تا برای رفتن از یک محل به مقصد مورد نظر بعدی، مسیر های ایمن تر و کارآمد تری را در نظر بگیرند. همچنین قادرید دیواره های جغرافیایی ای را تعیین نموده تا به هنگام ورود و خروج یک کامیون از مقصد مورد نظر باربری، هشدارهایی دریافت نمایید. در این صورت برای فهمیدن این که یک کار چه اندازه طول خواهد کشید و چقدر زمان نیز صرف پیمودن مسیر می شود، از تجهیزات مناسب تری برخوردار خواهید بود.

عادت های ایمن رانندگی را اعمال نمایید.

همچنین قادرید ببینید که رانندگان شما دقیقاً چه مدت زمانی را در راه صرف نموده اند و در ادامه نیز اطلاعات به دست آمده را با قوانین مربوط به ساعات خدمت و سایر مقررات رانندگی تجاری تطبیق دهید.

امنیت خود را با ردیاب شرکت باربری آکیتا افزایش دهید.

چنانچه زمانی هر یک از کامیون های شما مورد سرقت واقع شود، با داشتن یک ردیاب جی پی اس از پیدا شدن آن اطمینان حاصل می نمایید. با بهره گیری از برخی ویژگی های جی پی اس مانند دیواره جغرافیایی، می توانید به محض خروج وسیله نقلیه خود از محل کار و یا هر مکان مشخص دیگری، از طریق تلفن همراه خود اعلانی دریافت نمایید (به منظور اطمینان حاصل کردن از استقرار کامیون ها در مکانی که باید در آن حضور داشته باشند.).

پلتفرم یا بستر جی پی اس آکیتا

پس از نصب یک ردیاب جی پی اس، می توانید با استفاده از اپلیکیشن و نرم افزار جی پی اس آکیتا آن را کنترل کنید. این نرم افزار ساده و بصری برای شما این امکان را فراهم می آورد تا همه ردیاب های خود را همزمان مشاهده نمایید. همچنین می توانید برای وارد کردن داده های مورد نظر خود، از فیلتر های مناسبی نیز بهره مند شوید. دسترسی به آن از طریق رایانه یا گوشی تلفن همراهتان امکان پذیر است، بنابراین خواه در دفتر کار خود باشید خواه در مسیر رفتن به جایی، همیشه قادرید کارمندان خود را ردیابی نمایید.

بهترین ردیاب شرکت باربری را تهیه نمایید.

خواسته برخی از کارفرمایان، مخفی نمودن محتاطانه تر ردیاب جی پی اس مورد استفاده شان می باشد. جهت تامین این خواسته، ما پرفروش ترین ردیاب جی پی اس خود، یعنی مدل C1 را توصیه می کنیم. این ردیاب که نسبت به سایر مدل ها از اندازه کوچک تری برخوردار بوده و می تواند در محل های مخفی نصب گردد.

به عنوان یک شرکت حرفه ای در زمینه باربری، باید از وسایل نقلیه باربری خود، بالاترین بازده و راندمان را دریافت نمایید. نصب ردیاب های جی پی اس بر روی آن ها به شما کمک خواهد کرد تا در دسترس بودنشان را به حداکثر رسانده و از بزرگترین دارایی های خود محافظت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

اهمیت ردیاب آکیتا در شرکت های پخش
ردیاب و ردیابی آنی (Real-Time) چگونه به خدمات فوریت های پزشکی و نجات جان انسان ها کمک می کند؟