ردیاب اورژانس آکیتا چگونه به اورژانس کمک می کند؟ | خرید ردیاب آکیتا | بهترین ردیاب خودرو
  1. خانه
  2. جی پی اس
  3. ردیاب و ردیابی آنی (Real-Time) چگونه به خدمات فوریت های پزشکی و نجات جان انسان ها کمک می کند؟

ردیاب و ردیابی آنی (Real-Time) چگونه به خدمات فوریت های پزشکی و نجات جان انسان ها کمک می کند؟

به هنگام اعزام وسایل نقلیه خدمات اورژانسی و اضطراری، زمان عاملی حیاتی به شمار می رود. ممکن است در چنین مواقعی سیستم جی پی اس و ردیابی آنی و لحظه ای، اولین چیزی نباشد که به ذهن انسان خطور کند، اما این سرویس ها در یافتن اولین ناوگان پاسخگوی آماده به اعزام از نقطه الف به ب، به شیوه ای کاملا ایمن و حساس نسبت به زمان، نقش مهمی را ایفا می نمایند.

بهبود زمان پاسخگویی با ردیاب اورژانس آکیتا

وسایل نقلیه اورژانس، ممکن است بسته به روز در پیش روی خود، در هر نقطه ای از شهر از قبیل بیمارستان، پایگاه ای که باید در آن مستقر و یا به منظور سوخت گیری در یک پمپ بنزین باشند. سیستم ردیابی جی پی اس در یافتن نزدیک ترین وسیله نقلیه به محل اضطرار پیش آمده، شما را یاری خواهد نمود و از همین رو باعث بهبود زمان پاسخگویی نیز می شود. پلتفرم یا بستر جی پی اس آکیتا، به شما کمک خواهد کرد تا به وسیله یک نقشه جامع، موقعیت مکانی هر یک از وسایل نقلیه را به ترتیب نزدیکی آن ها به محل حادثه، تشخیص داده و مناسب ترین تیم را به محل مورد نظر اعزام نمایید. همچنین ناوگان اورژانس قادرند زمان سفر خود را بر روی پلتفرم جی پی اس آکیتا رصد نموده تا سریع ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد برگزینند.

ایمنی پشت فرمان با ردیاب اورژانس آکیتا

رانندگان آمبولانس معمولاً برای این که در اسرع وقت، خود را به محل اضطرار برسانند، بسیار سریع تر از وسایل نقلیه تجاری رانندگی می نمایند. در حالی که مسئله مذکور امری مفید است، اما افزایش سرعت به همان اندازه احتمال تصادف را نیز بالا می برد. سیستم جی پی اس و ردیابی آنی، با حصول اطمینان از اینکه رانندگان از حداکثر سرعت فراتر نمی روند، رانندگی ایمن تری را به ما ارزانی می دارد. پلتفرم جی پی اس آکیتا نیز به منظور مشاهده تعداد دفعات توقف یک وسیله نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی در نظارت بر برخی امور مانند هنگامی که یک وسیله نقلیه اورژانس مدت زمان طولانی ای را بی جهت در مکانی صرف نموده یا سفر های غیر ضروری ای را انجام می دهد، کاربرد دارد.

ارائه صورتحساب هایی بدون خطا

ردیاب های جی پی اس در زمینه ارائه گزارش هایی الکترونیکی و بدون کاغذ از هر سفر انجام شده، که شامل مستندات دقیقی از واحد داده های تلفن همراه از قبیل مسافت پیموده شده یا هزینه سوخت می باشد، به خدمات اورژانس یاری می رساند. از آنجایی که این داده های تاریخی، اثبات محکمی بر صحت صد در صدی هر صورتحساب است، زمانی را که می توان جهت رسیدگی به امور حیاتی صرف نمود، برای رسیدگی به اختلافات مشتریان تلف نمی شود. اختصاص زمان کمتر برای پردازش به اختلافات مذکور، برابر است با افزایش بازده ناوگان و کمک به نجات جان ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب جی پی اس برای شرکت باربری
باورهای غلط رایج درباره جی پی اس