چگونه جی پی اس ناوگان، ایمنی جاده را برای ناوگان شما بهبود می بخشد؟ - ردیاب آکیتا

هنگامی که چند تن از رانندگانتان در حال رانندگی در جاده می باشند، مسئولیت کسب آگاهی از اطلاعات زیادی بر عهده شماست. فراتر از انتخاب مسیرها و زمان های اعزام، تصمیماتی که رانندگان شما نیز به هنگام رانندگی، پشت فرمان می گیرند مستقیماً بر کسب و کارتان تأثیر می گذارد. ردیاب جی پی اس ناوگان، نه تنها می تواند به بهبود بازده و کارایی ناوگان شما یاری رساند، بلکه قادر است با ارائه تجزیه و تحلیل های لازم به شما جهت انتخاب بهترین گزینه برای کارمندانتان، به ایمن نگه داشتن رانندگان کمک کند.

ردیاب های جی پی اس ناوگان ارائه کننده طیف گسترده ای از نکات داده ای می باشند که به شما در فهم شرایطی که رانندگانتان در آن قرار دارند، یاری می رساند. ردیاب های جی پی اس آکیتا، دارای یک شتاب سنج داخلی هستند که به محض تغییر موقعیت مکانی ردیاب آکیتا، اطلاعات مربوط به سرعت را دریافت و انتقال می دهد. طبق ادعای اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها، در سال 2017، رانندگی با سرعت غیرمجاز در 26٪ از کل تلفات ترافیکی نقش مهمی داشته است. شما می توانید در اپلیکیشن جی پی اس آکیتا، هشدارهایی را تنظیم نموده تا به محض عبور از محدوده سرعت مجاز یا هر سرعتی که مد نظر خود دارید، اعلانی دریافت کنید. سرویس خبری قابل تنظیم نیز به شما امکان می دهد ردیاب های خود را با رنگ های متفاوتی کدگذاری نموده تا بتوانید به راحتی موقعیت مکانی و میزان سرعت هر یک از وسایل نقلیه خود را مشاهده نمایید.

مطالعه انجام شده توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها، نشان می دهد که خستگی راننده، دلیل اصلی تصادفات در وسایل نقلیه تجاری می باشد. با استفاده از جی پی اس آکیتا، قادرید طول و سرعت سفرهای رانندگان خود را به صورت دقیق مشاهده نمایید. امر بهینه سازی مسیر با کسب اطمینان از عدم قبول سفر هایی بیش از حد طولانی و دشوار، توسط رانندگان، که موجب خستگی و یا حواس پرتی آنان نیز می شود، می تواند ایمنی جاده را برای ناوگان شما بهبود بخشد. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های مکانی جمع آوری شده در طول زمان در قالب گزارش هایی صریح، قادرید بینشی عمیق تر جهت انتخاب مسیرهایی کارآمد تر، شیوه های ایمن تر رانندگی و افزایش کارایی، کسب نمایید.

آیا مایلید در زمینه چگونگی یاری رساندن امر ردیابی جی پی اس به بهبود ایمنی رانندگان خود اطلاعات بیشتری کسب نمایید؟ همین امروز با یکی از متخصصین مجموعه جی پی اس آکیتا تماس بگیرید و یا از طریق فروشگاه اینترنتی ما ردیاب موردنظر خود را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پورت او بی دی چیست؟ (OBD port)
BeiDou: جدیدترین نسخه چینی جی پی اس