ردیاب آکیتا چطور کار می کند؟ - ردیاب خودرو چیست | ردیاب ماشین | ردیاب موتور | جي پی اس

ردیاب آکیتا مناسب برای خودرو، کامیون، اتوبوس، موتورسیکلت

ردیاب های خودرویی آکیتا برای گستره وسیعی از وسایل نقلیه شامل خودرو، کامیون، اتوبوس، موتورسیکلت و به طور کلی هر وسیله ی برقی قابل استفاده است. تمام امکانات دستگاه تست های متعددی را پشت سر گذاشته و به بلوغ رسیده اند. این دستگاه از چهار روش GPS ، GLONASS ، BeiDou و COMPASS برای موقعیت یابی دقیق خودرو استفاده می کند. استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که مخصوص ردیاب ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است. آکیتا تلاش کرده که با در کنار هم قرار دادن سخت افزار، نرم افزار و طراحی پیشرفته رضایت کاربران خود را جلب کند.

ردیاب اتوبوس آکیتا ، بهترین ردیاب اتوبوس
ردیاب خودرو چیست ، ردیاب خودرو آکیتا ، خرید ردیاب

سیم کارت مناسب برای ردیاب خودرو آکیتا

ردیاب های آکیتا برای اتصال به سرورهای قدرتمند خود از سیمکارت استفاده می کنند. این سیم کارت می تواند همراه اول، ایرانسل و یا رایتل باشد. آکیتا با توجه به دارا بودن مدار ذخیره نیرو از اینترنت و برق بسیار ناچیزی استفاده می کند به همین خاطر یک بسته اینترنت بسیار کم هم برای چندین ماه کافی است. شارژ سیمکارت نیز فقط زمانی استفاده می شود که دستگاه بخواهد پاسخ پیام های پیامکی شما را بدهد.

اکانت مادام العمر و سالانه ردیاب خودرو

همه دستگاه های ردیاب در دنیا با اکانت اپلیکیشن سالانه و یا مادام العمر ارائه می شوند. ردیاب های آکیتا هر دو نوع دستگاه با اکانت سالانه و یا مادام العمر را ارائه می کنند. پیشنهاد ما خرید دستگاهی است که اکانت مادام العمر داشته باشد، هر چند هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید از طریق وب سایت آکیتا اکانت سالانه خود را تمدید کنید و یا به مادام العمر تبدیل کنید. نوع اکانت دستگاه در پشت جعبه دستگاه درج شده است. در صورت تمدید نکردن اکانت دستگاه از کار نمی افتد و همچنان امکان ردیابی دستگاه به وسیله پیامک وجود دارد.

اپلیکیشن ردیاب خودرو ، اپلیکیشن ردیاب خودرو آکیتا
بهترین ردیاب خودرو جی پی اس آکیتا

بدون نیاز به دست بردن در سیم کشی خودرو

همراه ردیاب آکیتا چندین وسیله جانبی شامل (میکروفون، دکمه درخواست کمک فوری، رله و دسته سیم) وجود دارد. نصب هیچ کدام از این وسایل ضروری نیست. حتی می توان سیم سوییچ و سیم رله قطع سوخت را وصل نکرد و تنها به وصل کردن سیم مثبت و منفی برق اکتفا کرد. به همین خاطر می توان گفت اتصال ردیاب آکیتا به خودرو نیاز به دست بردن در سیم کشی ندارد.

روش های کنترل موقعیت خودرو با اپلیکیشن آکیتا

  • اپلیکیشن: اپلیکیشن ما در دو نسخه اندروید و iOS به نام WhatsGPS را می توانید از کادر روبرو دانلود کنید. پیشنهاد ما  استفاده از اپلیکیشن است.
  • دستور پیامکی:دستور URL# را برای سیم کارت داخل دستگاه ارسال کرده و در جواب یک لینک حاوی موقعیت فعلی دستگاه روی نقشه گوگل را دریافت می کنید. با دستور STATUS# نیز می توانید وضعیت فعلی دستگاه را چک کنید.
  • نسخه تحت وب: از لینک روبرو می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل ردیابی آنلاین شوید.
اپلیکیشن ردیاب ، بهترین اپ ردیاب خودرو

اپلیکیشن اندروید ردیاب آکیتا اپلیکیشن آیفون ردیاب آکیتا اپلیکیشن تحت وب ردیاب آکیتا

شماره IMEI حک شده در پشت دستگاه به عنوان نام کاربری و 6 رقم آخر شماره IMEI به عنوان رمز عبور پیشفرض در نظر گرفته شده است. پس از ورود به پنل می توانید پسورد خود را تغییر دهید.

امکان افزودن چند دستگاه خریداری شده به یک اکانت وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.