ردیاب فوتون Auman | قیمت جی پی اس فوتون Auman - ردیاب آکیتا فوتون Auman 

فوتون Auman بزرگترین کامیون کمپانی فوتون است که از تکنولوژی های مرسدس بنز و Cummins در ساخت شاسی و موتور خود بهره می‌برد و همین موارد، که از ویژگی های مثبت این کامیون به شمار می‌روند، نگاه رانندگان و مالکان کامیون را در سراسر جهان نسبت به کامیون های چینی تغییر می‌دهد.در این مطلب از خصوصیات فوتون Auman  و ردیاب فوتون Auman  صحبت می کنیم.

کمپانی سازنده، امکان انتخاب فواصل محوری و اوزان مختلفی را برای Auman فراهم آورده است (از 3,400 تا 6,000 میلی متر و حداکثر وزن 45 تن)؛ بدین ترتیب، رانندگان و مالکان می‌توانند با توجه به نیازهای خود، مدل های مختلف این کامیون را سفارش دهند (کشنده، باری، حمل زباله، و …).

طراحی بدنه فوتون Auman 

همان طور که می‌دانید، تا کنون خودروهای چینی یا کپی مدل های موفق بین المللی بودند یا از طراحی ضعیف و نامناسبی بهره می‌بردند. اگرچه هنوز مواردی از این زنجیره به چشم می‌خورند، اما خوشبختانه خودروسازان چینی مسیر پیشرفت و ترقی را در پیش گرفته‌اند و این از هوش و ذکاوت بالای آنها در یادگیری حکایت می‌کند. اگرچه هنوز شباهت هایی میان فوتون Auman و ولوو FH دیده می‌شود، اما باید اقرار کنیم که مهندسان چینی در طراحی این کامیون خلاقیت زیادی به خرج داده‌اند و به موفقیت بزرگی دست یافته‌اند.

طراحی اروپایی این کامیون، سبب قرارگیری کابین بر روی موتور شده است. جلوپنجره بزرگ سیاه رنگ که لوگوی کمپانی در مرکز آن تعبیه شده است، طراحی جلوی Auman را به مدل کوچک تر Aumark نزدیک می‌کند. کمپانی فوتون با قرار دادن یک نوار براق در بالای جلوپنجره، علاوه بر اینکه نمای زیبایی به این کامیون بخشیده است، بر طراحی مدرن آن تاکید می‌کند. بادشکن های جانبی نصب شده نقش موثری در افزایش پایداری و کاهش صدای باد هنگام حرکت با سرعت بالا ایفا می‌کنند؛ دو چراغ راهنمای کوچک نیز، در بالای این بادشکن ها نصب شده است. طراحی سپر جلو نیز، با قرار گرفتن دو چراغ بزرگ در داخل آن، همخوانی بسیار خوبی با دیگر قسمت های کابین دارد.

طراحی داخلی فوتون Auman 

علی رغم طراحی بدنه زیبا که شباهت بسیاری به برندهای معروف اروپایی دارد، کمپانی فوتون در طراحی داخلی Auman ضعیف ظاهر شده و بیننده را مایوس می‌کند. اگرچه از نظر برخی منتقدان، طراحی داخلی این کامیون چینی مشابه رقبای ژاپنی اش می‌باشد، اما با این حال کیفیت مواد و رنگ های مورد استفاده در کابین چندان رضایت بخش نیست؛ شاید بتوان علت قیمت پایین Auman را همین موارد اعلام کرد. برخلاف بسیاری از کامیون های تجاری، طراحی داشبورد این کامیون مدور نبوده و شباهت بسیاری به خودروهای سواری دارد.

طراحی کنسول مرکزی و چیدمان دکمه های کنترلی نیز، چندان مناسب نمی‌باشد و راننده نمی‌تواند به راحتی به همه آنها دسترسی داشته باشد. کیفیت ساخت این کامیون، اگرچه فاصله زیادی با رقبای اروپایی خود دارد، اما به جرات می‌توان گفت که در مقایسه با دیگر همتایان چینی خود، بسیار بهتر ظاهر شده و انتظارات بیشتری را برآورده می‌کند. بدون در نظر گرفتن کیفیت ساخت و کیفیت مواد مورد استفاده در طراحی داخلی، می‌توان گفت یکی از بزرگترین مزیت های Auman، کابین بسیار جادار آن می‌باشد که این امر به لطف نوع طراحی داشبورد و مهندسی هوشمند کارخانه سازنده محقق شده است. تعبیه جا لیوانی ها، کنسول ها، و محفظه های بی‌شمار نگهداری وسایل، زندگی پشت فرمان را برای راننده این کامیون چینی بسیار راحت و آسان می‌سازند.

گفتنی است، Auman فضای بسیار راحت و مناسبی را برای حمل سه سرنشین فراهم می‌آورد. همچنین، سیستم تعلیق بادی صندلی راننده با قابلیت تنظیم در حالت های مختلف، موقعیت مناسب رانندگی را در اختیار وی قرار می‌دهد. قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب فرمان نیز، از دیگر مزایای این سنگین وزن چینی به شمار می‌رود. طراحی مدرن صفحه کیلومترشمار، خواندن اعداد و ارقام را برای راننده آسان می‌سازد؛ با این حال، برخی اوقات انعکاس نور خورشید بر روی آن کمی مشکل ساز می‌شود. اما در مجموع می‌توان گفت که فوتون Auman از طراحی داخلی مناسب و رضایت بخشی برخوردار است و حتی ترکیب رنگ به کار رفته در کابین نیز، خوب و زیبا است.

قدرت و عملکرد موتور فوتون Auman 

هر دو موتور شش سیلندر خطی Cummins و Weichai در نظر گرفته شده برای فوتون Auman با ظرفیت 8.9 تا 11.5 لیتر، با تبعیت از استاندارد آلایندگی یورو 4، مجهز به توربوشارژر بوده و قدرتی معادل 430 اسب بخار و گشتاوری در حدود 2010 نیوتن متر برای این کامیون به ارمغان می‌آورند. استفاده از تکنولوژی مرسدس بنز در زمینه طراحی شاسی نیز، سبب افزایش عملکرد گیربکس و کاهش مصرف سوخت شده است. استفاده از گیربکس های دنده برنجی Eaton که از دنده کمکی دوگانه بهره می‌برند، به تعویض دنده های سریع و دقیق کمک شایانی می‌کنند. گفتنی است، موتور و گیربکس های ارائه شده، توانایی تحمل طبیعت خشک و خشن کامیون، حمل بارهای سنگین، و عبور از سربالایی ها و سراشیبی ها را به راحتی برای Auman فراهم می‌کنند.

تجربه رانندگی فوتون Auman 

قالب ریزی و جوشکاری ماهرانه محور این سنگین وزن چینی سبب شده است Auman نسبت به دیگر همتایان خود، از 20% توانایی حمل بار بیشتر برخوردار باشد. همچنین، در ساخت بدنه این کامیون از استیل مقاوم در داخل و خارج استفاده شده که به صورت یکپارچه، پرس شده است؛ بدنه مقاوم در کنار سیستم تعلیق توانا، امکان حمل بارهای سنگین را بدون کوچکترین مشکلی برای این کامیون فراهم می‌آورد. طراحی کابین این کامیون نیز، به گونه‌ای است که هنگام عبور از ناهمواری ها و دست اندازها، کمترین میزان تکان و سر و صدا را به داخل کابین و صندلی راننده منتقل می‌کند و همین امر، رانندگی راحت و آرامی را برای راننده به ارمغان می‌آورد. کاهش ارتفاع 52 میلی‌متری صفحه بالایی شاسی، افزایش توان محور جلو از 6.5 به 7.5 تن، و همچنین افزایش فاصله چرخ های یک سمت تا سمت دیگر (Wheel Track)از 1,939 میلی‌متر به 2,005 میلی‌متر، نه تنها سبب افزایش پایداری کامیون می‌شود، بلکه رانندگی در شرایط سخت و حمل بارهای سنگین را آسان می‌سازد. اگرچه هندلینگ Auman همانند رقبای اروپایی اش نیست، اما این چینی پر قدرت کاملا تحت کنترل راننده است و به خوبی واکنش نشان می‌دهد. عملکرد فرمان نیز، در سرعت های بالا بسیار خوب و رضایت بخش است و شما تنها با چند حرکت کوچک می‌توانید کامیون را در مسیر مستقیم به پیش برانید.

نظر نهایی فوتون Auman 

با در نظر گرفتن قیمت پایه فوتون Auman، می‌توان گفت این کامیون چینی کاملا ارزش مبلغ پرداختی را دارد و در این کلاس، شما نمی‌توانید کامیونی با قیمت کمتر پیدا کنید. کمپانی فوتون با هدف نمایش پیشرفت های سازندگان چینی و دستیابی هرچه بیشتر و بهتر آنها به استانداردهای روز اروپا، این کامیون را طراحی و تولید کرد. اگرچه طراحی بدنه، شاسی، موتورها، و قیمت Auman بهترین سلاح‌های سازنده برای مبارزه با رقبا هستند، اما کیفیت پایین طراحی داخلی و هندلینگ نامناسب بزرگترین نقاط ضعف این کامیون به شمار می‌روند. کمپانی سازنده در جلب نظر خریداران و متقاعد کردن آنها مبنی بر ایمنی محصولات خود نیز، با مشکل مواجه است و حتی گارانتی 2 ساله یا 100,000 کیلومتری فوتون نیز، کمک چندانی به حل این مشکل نکرده است.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب فوتون Auman است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

  • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
  • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
  • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
  • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
  • ترکر فوتون Auman  دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
  • تمام امکانات جی پی اس فوتون Auman و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
  • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب فوتون Auman مورد نظر شما استفاده می‌کند.
  • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب فوتون Auman آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب فوتون Auman  خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب کامیون اسکانیا سری R | قیمت جی پی اس کامیون اسکانیا سری R
ردیاب کامیون ولوو VNX300 | قیمت جی پی اس ولوو VNX300