ردیاب کامیون داف CF Euro 6 | قیمت جی پی اس داف CF Euro 6 - ردیاب آکیتا داف CF
 1. خانه
 2. ردیاب کامیون
 3. ردیاب کامیون داف CF Euro 6 | قیمت جی پی اس داف CF Euro 6

ردیاب کامیون داف CF Euro 6 | قیمت جی پی اس داف CF Euro 6

داف CF Euro 6 كاميوني است با استانداردهاي جديد، قيمت مناسب و راحتي مطلوب براي راننده، برتر از همه آنها بي رقيب بودن، تنوع در ارايه كابين، داراي سه موتور با پيكر بندي شاسي و اكسل به روز از جمله خصوصياتي هستند كه اين داف را براي هر نيازي مناسب كرده است.در این مطلب از خصوصیات داف CF Euro 6  و ردیاب داف CF Euro 6 صحبت می کنیم.

گفتني است كه اين كاميون زيبا به دليل وجود شاسي هاي تخت و كاملا به روز شده سبكي و قدرت را براي اين زيباي غول پيكر به ارمغان آورده است.

سازندگان اين كاميون امكان انتخاب سه موتور شش سيلندر با خروجي هاي 164 كيلو وات / 220 اسب بخار تا 375 كيلو وات / 510 اسب بخار را قايل شده‌اند كه تمامي آنها قدرت، اطمينان و به صرفه بودن را به اين زيباي غول پيكر بخشيده‌اند. طراحي بدنه آن به گونه اي است كه ظاهري زيبا و قدرتمند به آن داده است؛ لازم است بدانيد كه خصوصيات مطلوب آيروديناميك و افزايش خنك سازي از جمله عواملي هستند كه روي كاهش مصرف سوخت تاثير مستقيم دارند. طراحي مطلوب داخلي كابين با در دسترس بودن تمامي تجهيزات، تختخواب راحت و فضاي فراوان اين كاميون زيبا را به يكي از بهترين ها در كلاس خود تبديل كرده است.

استفاده از مواد باكيفيت و ارتفاع پايين جلو پنجره به همراه لوگوي حك شده كمپاني DAF در وسط آن از جمله خصوصيات منحصر به فردي است كه به زيبايي و جذابيت اين هلندي مي‌افزايد. جلو پنجره برجسته و زيبا به كارآمدي سيستم خنك كننده موتور براي كاهش مصرف سوخت آن كمك كرده است. لوگوي بزرگ كمپاني سازنده دقيقا در وسط جلو پنجره چيزي است كه بيش از هر چيز در اين كاميون جلوه نمايي مي‌كند و اين جلب توجه به سود توليد كنندگان است. وجود سپر فلزي قدرتمند از جمله خصوصياتي است كه مي‌تواند بر استقامت آن بيفزايد. ورود و خروج آسان به لطف وجود پلكان منحصر به فرد و ارتفاع كم آنها از جمله ضروريات مهم اين كلاس محسوب مي‌شود؛ همچنين طراحي جديد اين پلكان ها به گونه اي است كه از زدوده شدن رنگ اين پله ها توسط كفش هاي راننده جلوگيري مي‌كند.

وجود دستگيره هاي تعبيه شده در بالاي سپر امكان تميز كردن راحت شيشه جلو را به راننده مي‌دهد. همچنين در اين كاميون زيبا امكان سفارش چراغ هاي جلوي LED با بيشترين خروجي نور، دوام طولاني و صرف كمترين انرژي براي خريداران فراهم شده است؛ البته چراغ هاي حركت در روز نيز، جزو تجهيزات استاندارد اين كاميون محسوب مي‌شوند. همچنين امكان سفارش چراغ هاي گوشه اي روي سپر كه موجب درخشش مسير پيش رو در زمان حركت يا سر پيچ ها مي‌شود، ايمني آن را افزايش مي‌دهد. اين زيباي هلندي كابين خود را با ايمني بالا، راحتي و عملكرد آسان به مكاني دنج و دلخواه تبديل كرده است؛ دسترسي مطلوب، موقعيت بسيار عالي صندلي ها و و جايگاه مناسب دكمه هاي كنترلي به افزايش اين راحتي و سيستم كنترل آب و هوای اتوماتیک با چرخش هواي مناسب نيز، به اين مطلوبيت كمك شاياني مي‌كند.

وجود سيستم Driver Performance Assistant (DPA) با ارايه اطلاعاتي همانند مصرف سوخت، واكنش مناسب ترمز، تمهيدات مواقع ترافيكي و نمايش لحظات مناسب براي تعويض دنده از جمله ديگر مزيت اين كاميون محسوب مي‌شود؛ اين سيستم به راننده امكان راندن مناسب آن با كمترين تلاش را مي‌دهد. اين كاميون زيبا با موتور PACCAR PX-V با حجم 6.7 ليتري جديد كه از ابتداي سال 2014 به اين پيشرانه مجهز شده است، با موتور MX-11 با حجم 10.8 ليتري و موتور MX-13 با حجم 12.9 ليتري در اختيار خريداران قرار مي‌گيرد؛ هر يك از اين موتورها قدرتي معادل 290 تا 510 اسب بخار و با ترمز موتور قدرتمند توليد مي‌كنند. قدرت اين موتور مستقيم به گيربكس دستي و اتوماتيك AS Tronic يا گیربکس كاملا اتوماتيك با كارايي گسترده PTOs براي كاربردهاي چندگانه منتقل مي‌شود. گفتني است كه اين زيباي هلندي براي كارايي بيشتر مي‌تواند به موتور PACCAR MX-13 با 410، 460 يا حتي 510 اسب بخار و مصرف سوخت مناسب تجهيز شود. در جدول زير به اين سه موتور به همراه قدرت و ميزان گشتاور آنها را نشان مي‌دهيم.

وع موتور

قدرت (اسب بخار)

گشتاور (نيوتن متر)

MX-13303

412

2000

MX-13340

460

2300

MX-13375

510

2500

شايد بتوان گفت كه شاسي ها يكي از تغييرات كاملا جديد و توسعه يافته در DAF CF Euro 6 محسوب مي‌شوند؛ وزن كم و قدرت لازم براي حمل بارهاي سنگين و حمل بار با اكسل و سيستم تعليق منحصر به فرد Stabilink روي اكسل عقب حتي براي بارهاي ثابت و داراي وزن كم از جمله خصوصيات مهم شاسي هاي اين زيباي هلندي هستند. لازم به ذكر است كه اين شاسي هاي جديد امكان حمل بار سنگين و اطمينان كامل براي رانندگي عالي به همراه جايگاه مناسب اجزاي آن وكارآمدي بالا را براي اين كاميون به ارمغان مي‌آورد. كاميون CF وسيله اي مناسب براي استفاده در كارهاي ساختماني همانند حمل سيمان، شن و مصالح يا الوار كه به تردد در خارج جاده نياز دارند، ساخته شده است؛ ارتفاع بلند آن از سطح زمين و استفاده از جزييات هوشمندانه در ساخت و كاربرد آسان، اين خودروي سنگين زيبا را براي تردد در خارج جاده مناسب كرده است.

پیکربندی داف CF Euro 6 زيبا به صورت زير است :

.سه اكسل 3×4 با اكسل جلوي 8 يا 9 تني و tandem 19، 21 يا 26 تني كه CF را به خودرويي مطلوب در بخش ساختماني و صنعت چوب تبديل كرده است.

. همانند سه اكسل 6×4 کشنده، ساخت CF تناسب بسيار مناسبي با كاربردهاي حمل و نقل خاص يا حمل چوب يا ستون دارد.

. اكسل قرص و محکم 8×4 ، که برای سوار کردن کمپرسی یا میکسر بسیار مناسب است. اکسل جناغی جلو که 7.5، 8 یا 9 تنی است، وقتی در کنار اکسل 19، 21 یا 26 تنی tandem قرار بگیرد، این کشنده را برای حمل بارهای 32 تا 44 تنی مناسب می‌کند.

گفتني است كه DAF، مدل هاي CF 6×4 و 8×4 را با طراحي داخلي جذاب مدل هاي استاندارد CF ارايه كرده است.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب کامیون داف CF Euro 6  است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

 • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
 • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
 • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
 • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
 • ترکر داف CF Euro 6  دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
 • تمام امکانات جی پی اس داف CF Euro 6 و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
 • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب داف CF Euro 6 مورد نظر شما استفاده می‌کند.
 • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب کامیون داف CF Euro 6 آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب داف CF Euro 6 خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب مان TGX EfficientLine 2 | قیمت جی پی اس مان TGX EfficientLine 2
ردیاب کامیون مان TGM | قیمت جی پی اس کامیون مان TGM