ردیاب کامیون مان TGM | قیمت جی پی اس کامیون مان TGM - ردیاب آکیتا مان TGM
 1. خانه
 2. ردیاب کامیون
 3. ردیاب کامیون مان TGM | قیمت جی پی اس کامیون مان TGM

ردیاب کامیون مان TGM | قیمت جی پی اس کامیون مان TGM

کامیون مان TGM یک کامیون نیمه سنگین است که با ظرفیتی بین 13 تا 26 تن و مصرف سوخت کم، راه حلی برای مشکلات صنعت ساخت و ساز به شمار می‌رود.در این مطلب از خصوصیات مان TGM  و ردیاب مان TGM صحبت می کنیم.

موتورهای قوی Euro 6 با گشتاورهایی بالا (250 و 340 اسب بخار) و پیکربندی های شاسی 4×4 و 4×6 چه در جاده و چه در سایت های ساختمانی، عملکردی بالا از خود نشان می‌دهند. کابین داخلی نیز به طور کامل مورد بازنگری قرار گرفته است و در مدل های C و L به خریداران عرضه می‌شوند. کمپانی مان موتوری طراحی کرده است که بسیار خوش ساخت است و از فناوری بالایی نیز استفاده می‌کند. این کمپانی به منظور دستیابی به آلایندگی کم، از سیستم پاشش سوخت Common Rail، گردش مجدد گازها در اگزوز (EGR)، مبدل کاتالیستی (SCR) و فیلتر حذف کننده ذرات از گازوئیل (DPF/CRT) استفاده می‌کند؛ حاصل کار هم این است که موتور علاوه بر مصرف سوخت بسیار پایین، با استاندارد Euro 6 نیز مطابقت دارد. موتور کوچک و جمع و جور است و سیستم اگزوز و سیستم فیلتر CRT و مبدل کاتالیستی SCR نیز جای کمی اشغال می‌کنند و فضای کافی برای نصب تجهیزات اضافی دیگر را در اختیار می‌گذارند. هنگامی که کامیون در مسیرهای خارج جاده ای تردد می‌کند، برای جلوگیری از ورود ذرات معلق به داخل سوخت، نسخه ای از اگزوز ارتقاء یافته نیز قابل خریداری است. موتورهای قوی و گشتاور بالای Common Rail به راننده اجازه می‌دهند بدون نیاز به تعویض دنده های مکرر، رانندگی کند. یکم ژانویه سال 2014، وقتی انطباق با استاندارد آلایندگی Euro 6 برای همه کامیون ها در اروپا اجباری شد، کمپانی مان نیز با به کارگیری مهندسی جدید و به روز، موتور کامیون ها را به گونه ای ارتقاء داد که با استاندارد مذکور مطابقت داشته باشند. پیش از این تاریخ، کمپانی مان با موفقیت از موتور Common Rail استفاده کرده بود و پس از بازنگری و اعمال تغییراتی جهت مطابقت با استاندارد Euro 6، نسخه جدید به موتوری تبدیل شد که یکی از کم مصرف ترین موتورهای موجود در بازار محسوب می‌شود. گیربکس MAN TipMatic نیز، در کنار موتور کم مصرف قرار گرفته است و در تولید نیروی بالا و آلایندگی کم و در نتیجه حفاظت از محیط زیست با موتور همکاری می‌کند. این گیربکس نیمه اتوماتیک را می‌توان با استفاده از یک اهرم که روی پایه فرمان قرار دارد، به صورت کاملاً اتوماتیک و یا کاملاً دستی به کار گرفت. تعویض دنده با این گیربکس، به هیچ عنوان حواس راننده را پرت نمی‌کند و می‌تواند به جاده توجه کامل داشته باشد. اگر ترمز موتور فعال شده باشد، گیربکس به طور اتوماتیک مناسبترین دنده را انتخاب می‌کند تا بیشترین نیرو تولید شود. گیربکس MAN TipMatic باعث می‌شود مصرف سوخت و در نتیجه استهلاک موتور پایین بیاید. سیستم ترمز یکپارچه MAN EasyStart به طور اتوماتیک فشار ترمز را تنظیم می‌کند و راننده مجبور نیست روی پدال ترمز فشار زیادی بیاورد. استفاده از گیربکس نه سرعته دستی یا دوازده سرعته نیمه اتوماتیک نیز بسیار آسان است.

اگر به دنبال راحتی و رفاه هستید، سیستم تعلیق بادی ECAS که به صورت الکترونیکی کنترل می‌شود، دستیابی به این امر را امکان پذیر می‌کند. ارتفاع شاسی را می‌توان 90 میلی متر پایین یا 190 میلی متر بالا برد تا ارتفاع کامیون به طور دقیق تنظیم شود. مدل 15 تنی کامیون مان TGM از تایرهای 19.5 اینچی بهره می‌برد و بسیار کم مصرف است. این کامیون می‌تواند 11.99 تن بار حمل کند که معنایش این است که می‌تواند بدون پرداخت عوارض در آلمان تردد کند. شاسی کامیون مان TGM به گونه ای طراحی شده است که از بیشترین پایداری و گنجایش بار برخوردار باشد و در عین حال سبک نیز باشد. ساختار پیشرفته شاسی به گونه ای است که هرگونه اتاق یا ساختار دیگری را می‌توان با سرعت و با هزینه ای کم روی آن سوار کرد، جالب این جاست که نصب اتاق یا یخچال، جرثقیل و … نیازی به مته کاری و ایجاد سوراخ های اضافی ندارد. کمپانی مان برای این که اطمینان حاصل کند طول شاسی با طول ساختارهای مورد استفاده همخوانی دارد، از راه حل هوشمندانه ای استفاده کرده است، یعنی انتهای شاسی قابلیت این را دارد که کوتاه یا بلند بشود. سوراخ های زیادی هم روی آن وجود دارد که نصب هرگونه ساختاری را بدون مته کاری امکان پذیر می‌کند.

کابین چهار درب هم بسیار خاص و منحصر به فرد است و سرنشینان روی صندلی های ردیف دوم بسیار راحت خواهند بود. در ردیف دوم چهار صندلی قرار دارد و در مجموع هفت سرنشین (به همراه راننده) درون کابین جا می‌گیرند. همه صندلی ها به صورت استاندارد مجهز به کمربند ایمنی مجهز به پیش کشنده سه مرحله ای هستند. محفظه های بار زیادی نیز درون کابین به چشم می‌خورد.

مزایا برای راننده و سرنشینان مان TGM

• فضای داخلی کابین بسیار بزرگ است و سرنشینان مجبور نیستند مچاله بشوند.

• ارتفاع مناسب کابین از سطح زمین باعث می‌شود با راحتی و سرعت، سوار و پیاده بشوند.

• محفظه های بار زیاد که برای صندلی های عقب نیز تعبیه شده اند، به حفظ نظم و پاکیزگی داخل کابین کمک می‌کنند.

• قفل مرکزی نیز ارائه می‌گردد.

• وقتی دست راننده پر است، به راحتی می‌تواند وارد کابین شود.

• در هوای سرد وقتی قفل ها یخ می‌زنند، باز هم می‌توان به آسانی آن ها را باز کرد.

مزایا برای شرکت های حمل و نقل

• با یک خودرو می‌توان هم بار حمل کرد و هم مسافر، به این ترتیب پیمانکاران را از استفاده از یک خودرو اضافی برای انتقال افراد به سایت ساخت و ساز بی نیاز می‌کند.

• چند کاربردی بودن کامیون

• نیازهای کاربران حرفه ای نیز، در نظر گرفته شده اند.

رانندگی راحت برابر است با رانندگی ایمن. برای دستیابی به این هدف، چیدمان صندلی ها به گونه ای طراحی شده است که بسیار راحت باشد. صندلی های استاندارد کامیون مان TGM چیدمانی ارگونومیک دارند و چنانچه خریدار صندلی های لوکس بادی را انتخاب کند، گرمکن تکیه گاه و نشیمن گاه نیز ارائه خواهند شد. مورد لوکس دیگری که به صورت سفارشی قابل خریداری است، یک صندلی مبتکرانه و مجهز به مجرای هواست که هوا را در تکیه گاه صندلی به جریان می‌اندازد تا حس گرمی و تازگی به وجود بیاورد. صندلی وسط فقط به صورت سفارشی قابل خریداری است. سیستم گرمایشی و سرمایشی قوی با کنترل اتوماتیک دما، راحتی را تضمین می‌کنند. همان طور که می‌دانید، برای افزایش ایمنی، ابتدا باید احتمال خطر را به حداقل رساند. به همین خاطر، کامیون های مان از فناوری هایی جدید و مبتکرانه برخوردارند تا ایمنی راننده را به بیشترین حد ممکن تأمین کنند. تجهیزات ایمنی کامیون مان TGM عبارتند از:

• نرم افزار کنترل پایداری الکترونیک (ESP): این نرم افزار پیوسته بر وضعیت کامیون نظارت می‌کند و چنانچه تشخیص بدهد کامیون در حال لغزش یا خارج شدن از مسیر است، به طور اتوماتیک موتور و سیستم ترمز را تنظیم می‌کند.

• سیستم ترمز هوشمند MAN BrakeMatic

سیستم ترمز هوشمند MAN BrakeMatic در کنار سیستم ترمز الکترونیک (EBS) و ترمز ضدقفل (ABS) باعث می‌شوند، سیستم ترمز در مجموع عملکرد بسیار بالایی داشته باشد.

• ترمز ویژه بالا رفتن از سر بالایی

این ترمز بالا رفتن از سربالایی تپه را برای راننده به کار آسانی تبدیل می‌کند. در فواصل زمانی مناسب، راننده پایش را از روی ترمز بر می‌دارد و روی پدال گاز می‌گذارد؛ این ترمز ویژه، پدال را پایین نگه می‌دارد و از عقب رفتن کامیون جلوگیری می‌کند.

کسانی که در صنعت حمل و نقل فعالیت می‌کنند، شرایط کاری دشواری دارند. این موضوع بیشتر زمانی واقعیت پیدا می‌کند که کامیون ها نیاز دارند علاوه بر جاده، در مسیرهای خاکی و ناهموار نیز تردد کنند؛ برای مثال کار در سایت های ساختمانی، اطفاء حریق، کشاورزی یا جنگل داری، نیازمند این است که کامیون ها از مسیرهای ناهموار عبور کنند. کمپانی مان می‌تواند برای هر یک از این کاربری ها یک کامیون خاص و انحصاری ارائه کند که علاوه بر مصرف کم، قادر به انجام وظایف سنگین باشد. کامیون مان TGM از این مزایا برخوردار است:

• هندلینگ عالی به لطف ارتفاع کم

• سیستم تعلیق تمام بادی که باعث می‌شود هم بار و هم راننده تکان های کمی را تجربه کنند.

• کابین بازنگری شده به گونه ای که برای حمل بار و مسافر مناسب باشد

• معافیت از پرداخت عوارض در کشور آلمان

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب کامیون مان TGM  است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

 • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
 • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
 • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
 • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
 • ترکر مان TGM  دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
 • تمام امکانات جی پی اس مان TGM و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
 • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب مان TGM مورد نظر شما استفاده می‌کند.
 • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب کامیون مان TGM آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب مان TGM خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب کامیون داف CF Euro 6 | قیمت جی پی اس داف CF Euro 6
ردیاب مرسدس بنز آكتروس SLT | قیمت جی پی اس مرسدس بنز آكتروس SLT