ردیاب کامیون ولوو VNX300 | قیمت جی پی اس ولوو VNX300 - ردیاب آکیتا ولوو VNX300
 1. خانه
 2. ردیاب کامیون
 3. ردیاب کامیون ولوو VNX300 | قیمت جی پی اس ولوو VNX300

ردیاب کامیون ولوو VNX300 | قیمت جی پی اس ولوو VNX300

کامیون ولوو VNX300 یک کشنده سنگین با کابینی بزرگ است و نیروی پیشران آن را موتور ولوو D16 تأمین می‌کند.در این مطلب از خصوصیات ولوو VNX300  و ردیاب ولوو VNX300 صحبت می کنیم.

این موتور قادر است 600 اسب بخار نیرو و حدود 2779 نیوتن متر گشتاور تولید کند، یعنی درست همان چیزی که برای حمل بارهای سنگین یا عبور از مسیرهای ناهموار مورد نیاز است. کامیون ولوو VNX300 با برخورداری از شاسی 9,071 کیلوگرمی در جلو و شاسی 20,865 تا 23,586 کیلوگرمی در عقب، برای کشیدن تریلی های بلند، حمل بارهای سنگین و حجیم، حمل سوخت و مواد نفتی و یا فعالیت های معدن‌کاری بسیار مناسب است. باید گفت این کامیون فقط قوی و تنومند نیست بلکه از زیبایی و راحتی نیز برخوردار است. افزایش ارتفاع بدنه باعث شده است این کامیون چالاک تر باشد و ناهمواری های سطح جاده نیز بهتر جذب بشوند. جلو پنجره خوش ترکیب و متالیک و سپر براق آن که قلاب یدک کشی در وسط آن تعبیه شده است را نیز نمی‌توان نادیده گرفت و به طور قطع نظر شما را به سوی خودشان جلب خواهند کرد. با این تفاسیر می‌توان گفت کامیون ولوو VNX300 ساختاری بسیار قوی و محکم دارد و بسیار بادوام، قابل اعتماد و کارآمد است.

میزان مصرف سوخت ولوو VNX300

کاپوت گوه‌ای شکل و چراغ های حجاری شده، دستگیرهای در فرو رفته، آفتابگیر شیب دار و آینه بغل های صاف و صیقلی، همه و همه طوری طراحی شده‌اند که مقاومت کمی ایجاد کرده و بدنه کامیون را بسیار آیرودینامیک کنند. از طرفی، موتور، گیربکس، ضریب شاسی و اندازه تایرها نیز بسیار با هم هماهنگ شده‌اند تا در کنار هم بیشترین نیرو را تولید کنند و بالاترین بهره‌وری را داشته باشند. می‌توان گفت هر قطعه‌ای از این مجموعه، همیشه از نیازهای قطعات دیگر آگاه است. یکی از هوشمندانه ترین گیربکس های دو وضعیته موجود در بازار، گیربکس I-Shift است که به صورت اتوماتیک دنده ای را انتخاب می‌کند که با انتخاب آن سوخت کمتری مصرف می‌شود. این گیربکس گاهی اوقات دنده ها را رد می‌کند تا سرعت را افزایش بدهد و یا کامیون را در وضعیتی مناسب نگه دارد. این کامیون مجهز به سیستم Eco-Roll نیز می‌باشد که هنگام پایین آمدن از سراشیبی تپه ها، مصرف سوخت را پایین می‌آورد، از طرفی، گیربکس نیز طوری طراحی شده است که به صرفه جویی در مصرف سوخت کمک می‌کند.

کیفیت سواری ولوو VNX300

کامیون های ولوو به خاطر کیفیت سواری بسیار خوب‌شان، مشهور هستند. کل ساختار کامیون از سیستم تعلیق گرفته تا کابین، به گونه‌ای طراحی شده است تا کیفیت سواری عالی باشد. همه چیز دست به دست هم داده‌اند تا جلو نیروها و کوبش هایی که اتاق را تکان می‌دهند را بگیرند. حاصل کار ایجاد فضایی بسیار راحت است که راننده حتی پس از یک روز پرکار نیز احساس سرزندگی خواهد کرد. همانطور که می‌دانید، شاید هیچ چیز کسالت آورتر و خسته کننده تر از کار کردن در یک محیط پر سر و صدا نباشد و خوشبختانه این مورد را در کامیون ولوو VNX300 پیدا نخواهید کرد. بدنه کابین از فولاد بسیار مقاوم ساخته شده است، درب ها دارای زه بندی مضاعف هستند و کفی های ضخیم نیز کمک می‌کنند سر و صدای محیط خارج به کابین وارد نشود و کابین، مانند کابین یک خودرو سواری ساکت و آرام باشد. کابین داخلی این کامیون بسیار جادار است، چیدمان دکمه ها و ابزارهای کنترلی روی داشبورد نیز بسیار ارگونومیک است. محفظه های بزرگی در کابین به چشم می‌خورند و طراحی آن بسیار مدرن و امروزی است. روکش صندلی ها نیز از جنس وینیل و چرم اعلا هستند تا راحتی راننده افزایش پیدا بکند. همه این موارد دست به دست هم می‌دهند تا کار راننده را آسان تر کنند و بهره وری او بالا برود. کافی است راننده یک نگاه گذرا به صفحه نمایشگر بسیار بزرگ بیندازد تا همه اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورد، اطلاعاتی نظیر: میزان مصرف سوخت، مسافت پیموده شده، ولتاژ باتری و سطح سوخت باقی مانده در باک. راننده می‌تواند نمایشگر را طوری تنظیم کند که اطلاعات دلخواهش را نمایش بدهد. نمایشگر منحصر به فرد Performance Bonus Display نیز می‌تواند زمان واقعی رانندگی را به راننده نمایش بدهد و به کاهش مصرف سوخت کمک کند. اطلاعات روی این صفحات نمایشگر به زبان های انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی نمایش داده می‌شوند.

قدرت و عملکرد موتور ولوو VNX300

آیا می‌خواهید از راز قدرت زیاد و بهره وری بالای موتورهای ولوو آگاه شوید؟ بهتر است بدانید حتی در دور موتورهای پایین نیز گشتاور بسیار بالاست. در دور موتورهای متوسط نیز میزان گشتاور از میزان نیرو پیشی می‌گیرد و عملکردی بالا در اختیار راننده قرار می‌دهد، در ضمن مصرف سوخت نیز کاهش می‌یابد. در اینجاست که بلافاصله متوجه تفاوت می‌شوید، خواه خودتان رانندگی کنید، خواه کنار راننده نشسته باشید. گیربکس دو وضعیته I-Shift به راننده اجازه می‌دهد با خیال راحت تکیه بدهد و لبخند بزند، همچنین باعث می‌شود لذت بیشتری از رانندگی ببرد. تجهیزات هوشمند الکترونیکی، در زمان مناسب، دنده مناسب را جا می‌زنند و به راننده اجازه می‌دهند دست هایش را به فرمان و چشم هایش را به جاده بدوزد. با این حال، اگر راننده بخواهد بیشتر درگیر رانندگی بشود، می‌تواند این کار را بکند. دکمه هایی که روی دسته دنده قرار دارند به او اجازه می‌دهند وضعیت گیربکس را تغییر بدهد و به صورت دستی دنده عوض کند.

ایمنی ولوو VNX300

حادثه خبر نمی‌کند و همیشه احتمال وقوع تصادف وجود دارد. در صورت بروز تصادف، سیستم ایمنی انفعالی ولوو راننده را در لفافه امنی خواهد پیچید. کابین از فولاد بسیار مقاوم ساخته شده است و سختگیرانه ترین تست های ایمنی را پشت سر گذاشته است. موتور و گیربکس طوری طراحی شده‌اند تا در صورت برخورد از جلو، زیر قسمتی که راننده قرار دارد، بیفتند، غربیلک فرمان و داشبورد نیز فشار را جذب خواهند کرد تا از وارد آمدن جراحت به بدن راننده جلوگیری کنند. البته فراموش نکنید که سیستم ایمنی فعال ولوو نیز می‌تواند به طور کلی از بروز تصادف پیشگیری کند. ایمنی برگ برنده کمپانی ولوو است. در واقع، این کمپانی ابداع کننده کمربند ایمنی سه نقطه‌ای است که در حال حاضر با همه کامیون هایی که در آمریکای شمالی به فروش می‌رسد به صورت استاندارد عرضه می‌شود. گفتنی است کمپانی ولوو تنها خودروسازی است که کیسه هوای جانبی صندلی راننده را در همه مدل ها ارائه می‌دهد. این کیسه هوا از مجروح شدن راننده جلوگیری می‌کند که البته هیچ چیز هم مهمتر از جان راننده نیست. داشتن دید مناسب نیز در پیشگیری از تصادف نقش مهمی ایفا می‌کند. کابین کامیون ولوو VNX300 دارای یک شیشه گسترده و یک تکه است، ستون های جلو نازک هستند و آینه بغل ها نیز بزرگ هستند تا میدان دید راننده را افزایش بدهند. برف پاک کن ها نیز همپوشانی دارند تا برف و باران را بهتر از روی شیشه پاک کنند. سیستم کنترل پایداری پیشرفته ولوو (VEST) به صورت استاندارد روی کامیون VNX300 نصب شده است. این سیستم پارامترهای متعددی از عملکرد خودرو را زیر نظر می‌گیرد و می‌تواند شرایط وخیم را حتی پیش از این که راننده متوجه بشود، تشخیص بدهد. این عوامل به راننده کمک می‌کنند کنترل کامیون را بهتر در دست داشته باشد. سیستم VEST به صورت اتوماتیک گشتاور موتور را پایین می‌آورد و ترمزهای عقب را درگیر می‌کند تا از چپ کردن و قیچی کردن کامیون جلوگیری کند. کروز کنترل پیشرفته ولوو (VEC) یک سیستم کاملاً مبتنی بر امواج رادار است و به راننده کمک می‌کند فاصله ایمن با خودرو جلویی را حفظ کند. اگر با فاصله بسیار کمی از خودرو جلویی حرکت کنید، یک سوت به صدا در می‌آید و چراغ های هشدار دهنده نیز روی داشبورد روشن خواهند شد. اگر به موقع واکنش نشان ندهید، سیستم VEC سوخت رسانی به موتور را کاهش می‌دهد و ترمزها را درگیر می‌کند تا سرعت پایین بیاید. می‌دانید که عامل اصلی بسیاری از تصادف ها، از خط خارج شدن وسایل نقلیه است. سیستم هشدار عبور از خط ولوو، یک سیستم ایمنی پیشرفته است که از طریق دوربینی که روی شیشه جلو نصب شده است علائم جاده را دنبال می‌کند. اگر راننده ناخواسته از خط خارج شود، این سیستم هشدارهایی سمعی و بصری به او می‌دهد تا هنگامی که به مسیر اصلی برگردد. ترمز موتور یکپارچه و منحصر به فرد ولوو (I-VEB) در بین راننده ها بسیار محبوب است، دانستن علت آن نیز کار دشواری نیست. این ترمز موتور حتی بدون این که راننده پدال گاز را بفشارد، می‌تواند سرعت کامیون را به اندازه چشمگیری پایین بیاورد. این سیستم، ایمنی را بالا می‌برد و عمر سیستم ترمز را بالا می‌برد.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب ولوو VNX300 است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

 • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
 • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
 • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
 • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
 • ترکر ولوو VNX300  دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
 • تمام امکانات جی پی اس ولوو VNX300 و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
 • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب ولوو VNX300 مورد نظر شما استفاده می‌کند.
 • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب ولوو VNX300 آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب ولوو VNX300  خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب فوتون Auman | قیمت جی پی اس فوتون Auman
ردیاب کامیون ایویکو Trakker | قیمت جی پی اس کامیون ایویکو Trakker