ردیاب کامیون مان TGS WW| قیمت جی پی اس مان TGS WW - ردیاب آکیتا مان TGS WW

کامیون قوی هیکل مان TGS WW، قادر است بارهای بسیار سنگین را حمل کند و به طور خاص برای استفاده در خارج از اروپای غربی طراحی شده است.در این مطلب از خصوصیات مان TGS WW  و ردیاب مان TGS WW صحبت می کنیم.

این کامیون حتی ناهموارترین جاده ها و بدترین شرایط آب و هوایی نظیر سرما و برف و یا در گرمای سوزان نیز ایمن و نرم است. کمپانی مان این کامیون را برای بیشتر برای استفاده در کشورهای واقع در خاورمیانه، خاور دور و آفریقا طراحی کرده است. این کامیون چه به عنوان کشنده مورد استفاده قرار بگیرد، چه به عنوان کمپرسی یا میکسر، در دشوارترین شرایط قادر به کار است. پیکربندی کامیون مان TGS WW می‌تواند برای شرایط جغرافیایی خاص تنظیم شود. کمپانی مان یک کامیون کارآمد طراحی کرده است که برای حمل و نقل بار در مسافت های کوتاه یا بلند مناسب است. پیکربندی های مختلف این کامیون قادرند حداکثر 50 تن بار حمل کنند. ویژگی های خاص کامیون مان TGS WW باعث شده است این کامیون بسیار قابل اعتماد و کم هزینه باشد. جلو پنجره بزرگ و ستبر به همراه یک سپر محکم، توری های محافظ برای چراغ های جلو، نصب چراغ ترمزها بر روی گلگیر عقب، تایرهای 24 اینچی و رادیاتور سازگار با گرمای سوزان و سرمای زیر 50 درجه سانتیگراد، همه و همه دست به دست هم می‌دهند و تجهیزات لازم حمل بارهای سنگین در مسافت های طلانی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. پکیج EfficientLine نیز که به صورت سفارشی قابل خریداری است، مصرف سوخت و در نتیجه تولید گاز آلاینده CO2 را پایین می‌آورد.

دو نوع موتور شش سیلندر از سری های D20 و D26 برای این کامیون عرضه می‌شوند که قادرند 360 و 540 اسب بخار نیرو تولید کنند. این موتورها از نوع Common Rail هستند و با استانداردهای آلایندگی یورو 2، 3 و 4 (بسته به قوانین محلی) مطابقت دارند. این موتورهای قوی دارای پایین ترین ضریب تخصیص نیرو به وزن (توان وزنی مخصوص) هستند. عمر مفید این موتورها 1.5 میلیون کیلومتر است و پس از پیمودن هر 120,000 کیلومتر نیاز به تعمیرات دوره ای دارند. هر دو موتور به گونه ای طراحی شده اند که با شرایط آب و هوای سخت سازگاری داشته باشند. در این زمینه، یک رادیاتور بزرگ که پشت جلو پنجره و سپر پنهان شده است، نقش اصلی را ایفا می‌کند. استفاده از گیربکس 16 دنده ServoShift بسیار آسان است، این گیربکس بسیار دقیق نیز کار می‌کند. تعویض دنده با آن به راحتی صورت می‌گیرد و فاصله بین تعویض دنده ها نیز کم است. تعویض دنده با گیربکس 12 دنده و تمام اتوماتیک MAN TipMatic نیز بسیار نرم انجام می‌شود. پدال کلاچ حذف شده است و نیاز به تعویض دنده دستی یا درگیر کردن کلاچ بر طرف شده است. در صورت نیاز به تعویض دنده دستی، راننده می‌تواند با استفاده از یک اهرم بسیار حساس این کار را انجام بدهد. حالت آف رود که از آپشن های این کامیون محسوب می‌شود، به طور خاص برای حرکت در ترافیک سنگین طراحی شده است و حرکت در ترافیک را به کار راحتی تبدیل می‌کند. گیربکس نیمه اتوماتیک و 12 دنده MAN TipMatic نیز از عملکردی خوب برخوردار است. از این گیربکس می‌توان بدون هیچ زحمتی و با استفاده از یک اهرم، هم به صورت دستی و هم به صورت تمام اتوماتیک استفاده کرد. در این جا نیز پدال کلاچ کنار گذاشته شده است و به دسته دنده نیز نیازی نیست. حواس راننده به هیچ عنوان پرت نمی‌شود و می‌تواند تمام توجه اش را به جاده بدهد.

حالت Cross-country نیز به طور خاص برای استفاده در سایت های ساخت و ساز و معادن طراحی شده است. انتخاب این حالت، کامیون را قادر می‌سازد با حالت دنده اتوماتیک، به راحتی در مسیرهای خارج جاده تردد کند. در این جا نیز تعویض دنده سریع، نقش اصلی را ایفا می‌کند. دنده ای که انتخاب می‌شود تا بیشترین حد ممکن درگیر باقی می‌ماند و سرعت نیز در همان حد حفظ می‌شود؛ هنگام شروع حرکت نیز گشتاور بالاتری تولید می‌شود. مبدل گشتاور ZF WSK440 در کنار گیربکس ZF TC-Tronic قرار می‌گیرد و می‌تواند حداکثر 250 تن بار را جابجا کند و به طور خاص برای حمل و نقل های بین المللی طراحی شده است. هنگامی که حداکثر عملکرد مورد نیاز باشد، گیربکس MAN TGS WW به همراه سیستم چهار چرخ محرک به کار گرفته می‌شود. کامیون هایی که از سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برند، به شاسی های AP نیز مجهز هستند که ناهمواری های سطح زمین را به خوبی جذب می‌کند و دارای قفل دیفرانسیل نیز می‌باشد. همه موتورها به صورت استاندارد مجهز به ترمز موتور EVB هستند. سیستم EVB قدرت ترمزگیری موتور را بیش از 60 در صد افزایش می‌دهد. ترمز موتور، عمر لنت ترمزها و قدرت ترمزگیری مکرر را افزایش می‌دهد، به این ترتیب، ایمنی کامیون و ایمنی راننده بالا می‌رود. شبکه مستحکم روی رادیاتور، هنگامی که در مسیرهای سنگلاخی و ناهموار حرکت می‌کنید از رادیاتور محافظت می‌کند. مدل هایی از کامیون مان TGS WW که دارای ارتفاع عادی هستند، بیشتر برای حرکت روی جاده مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند ضمن برخورداری از وزن کم، بارهای سنگین حمل کنند و همچنان کم مصرف باقی بمانند. فنر شمشی های شاسی جلو نیز در مقایسه با وزن زیادی که تحمل می‌کنند، بسیار سبک وزن به نظر می‌رسند. سیستم تعلیق بادی ECAS کیفیت سواری را بسیار بالا می‌برد و بارها را صحیح و سالم به مقصد می‌رساند. کمپانی مان برای مدل های نیمه مرتفع و مرتفع، سیستم تعلیق TGS WW را ارائه می‌دهد تا پستی و بلندی ها بهتر جذب بشوند. نسخه های 2×4، 4×4، 4×6، 6×6، 4×8 و 8×8 نیز به بازار عرضه می‌شوند که اندازه فنرهای شمشی و تایر، در آن ها به ترتیب افزایش پیدا می‌کند. نسخه4×6 TGS WWبا سیستم تعلیق بادی و ظرفیت بار 13 تن نیز تولید می‌گردد که بیشتر در اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نسخه های مرتفع کامیون مان TGS WW، برای فعالیت های معدن کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این گونه سایت ها، کار زیادی انجام می‌گیرد و در شبانه روز چند شیفت به نوبت عوض می‌شوند، بارهای سنگین جا به جا و گرد و خاک زیادی تولید می‌شوند و هم راننده و هم خودرو هر روز محک زده می‌شوند، به این ترتیب، کامیون های معدن باید بسیار مستحکم باشند، ارتفاع زیادی داشته باشند، از موتورهایی قوی بهره ببرند و هزینه تعمیر و نگهداری کمی داشته باشند. می‌توان با قاطعیت گفت کامیون مان 4×8 TGS WW 50.440 به همه نیازهای فوق پاسخ می‌گوید. این کامیون 50 تن ظرفیت دارد و به طور خاص برای حمل سنگ آهن و زغال سنگ از معادن رو باز طراحی شده است. شاسی تقویت شده ظرفیت حمل بار افزایش پیدا کند. از آن جایی که ایمنی حرف اول را می‌زند، این کامیون به سامانه الکترونیکی مدیریت ترمز MAN BrakeMatic و سیستم ترمز MAN PriTrader مجهز است. سیستم ترمز ESP نیز به صورت سفارشی قابل خریداری است.

شاسی عقب از فولاد بسیار محکم ساخته شده است و ضمن برخورداری از استحکام بالا و وزن کم، بسیار انعطاف پذیر است و از ثبات بالایی برخوردار است. آرایه ای از سوراخ های ریز روی قسمت عقب وجود دارد که اتصال وسایل جانبی به کامیون را بدون نیاز به مته کاری امکان پذیر می‌کند. رنگ استفاده شده در شاسی عقب نیز نوع رنگ های مبتنی بر آب و دوستدار محیط زیست است و تضمین می‌کند اجزاء شاسی دچار خوردگی نخواهند شد.

کابین LX که در کامیون مان TGS WW مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار راحت و جادار است و دید خوبی از جاده و محیط اطراف در اختیار راننده قرار می‌دهد. راننده می‌تواند در صورت نیاز به جای خواب اضافی، صندلی شاگرد را بخواباند و از آن استفاده کند. پنجره واقع شده در پشت ستون میانی باعث می‌شود نور بیشتری وارد کابین بشود و راننده نیز دید بهتری از سمت چپ عقب داشته باشد. وزن پایین کابین باعث می‌شود گنجایش بار بیشتر بشود.

مزایا برای راننده مان TGS WW

• محفظه های بار زیاد برای گنجاندن اسباب و اثاثیه

• جا برای ایستادن در جلو صندلی شاگرد

• دید واضح و گسترده از روی صندلی راننده

• تختخواب های راحت برای دو راننده در سفرهایی که به دو راننده نیاز است

مزایا برای کامیون داران و شرکت های حمل و نقل مان TGS WW

• کابین سبک به منظور بالا رفتن ظرفیت بار

• کابین آیرودینامیک که به لطف دارا بودن از قسمت جلویی باریک تر، باعث کاهش مصرف سوخت می‌شود

در صنعت حمل و نقل، کارآمدی و اطمینان هنگامی تضمین می‌شود که از حالت ها و وضعیت های خطرناک اجتناب شود. به همین دلیل، اولویت کمپانی مان ابداع و توسعه سیستم های ایمنی است.

تجهیزات ایمنی مان TGS WW

سیستم کنترل پایداری (ESP)

این سیستم، پیوسته وضعیت کامیون را رصد می‌کند و به صورت اتوماتیک سیستم مدیریت موتور و ترمز را به کار می‌گیرد تا کامیون را از چپ شدن یا لیز خوردن حفظ کند.

کروز کنترل تطبیقی (ACC)

فاصله با وسیله نقلیه جلویی گاهی اوقات استباه تخمین زده می‌شود. کروز کنترل تطبیقی به صورت اتوماتیک فاصله با وسیله نقلیه جلویی را تنظیم می‌کند و خطر برخورد را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می‌دهد.

سیستم هشدار عبور از خط (LGS)

این سیستم از دوربین استفاده می‌کند و هنگامی که کامیون از خط عبور کند با راننده هشدار می‌دهد و تا موقعیتش را در جاده اصلاح کند.

سیستم هشدار کمربند ایمنی

در کامیون ها، یک کمربند ایمنی که درست بسته شده باشد، همیشه ایمنی راننده و سرنشینان دیگر را تأمین می‌کند. کامیون TGS WW دارای یک هشدار صوتی است که در صورتی که راننده یا دیگر سرنشینان فراموش کرده باشند کمربندشان را ببندند، بسیتن آن را یادآوری می‌کند. اگر کامیون با سرعت بالای 15 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت باشد؛ یک صدای بوق به راننده هشدار می‌دهد که کمربند ایمنی اش را نبسته است. این بوق به مدت دو دقیقه شنیده می‌شود. این صدا در سرعت های زیر 15 کیلومتر یا هنگام حرکت با دنده عقب، به گوش نمی‌رسد تا راننده بتواند آزادانه و بدون بستن کمربند، کارش را انجام بدهد.

پایین آمدن مصرف سوخت، مستلزم نرم و روان کار کردن موتور است. به منظور حفاظت از منابع ارزشمند انرژی، وساین نقلیه سنگین باید تا بیشترین حد ممکن کم مصرف باشند. کمپانی مان برای مدل های 2×4، 2×6 و 4×6 کامیون TGS WW، پکیج EfficientLine را ارائه می‌کند. این پکیج، همه تجهیزات مربوط به کاهش مصرف را به کار می‌گیرد و مصرف سوخت در کامیون 440-HP 4×6 را بیش از 2.5 لیتر در هر صد کیلومتر کاهش می‌دهد. به این ترتیب، هزینه سوخت نیز کاهش پیدا می‌کند. به طور کلی، می‌توان گفت موتور کامیون های مان به لطف استفاده از فناوری های بالا، بسیار کم مصرف و دوستدار محیط زیست هستند. این موتورها قادرند بین 360 تا 540 اسب بخار نیرو تولید کنند و با استانداردهای Euro 2، Euro 3 و Euro 4 مطابقت داشته باشند. سیستم تزریق سوخت فشار بالای Common Rail، توربوشارژر و سنجش مداوم گازهای اگزوز در کنار مواد مقاوم و سبک وزنی که موتور از آن ها ساخته شده است، همگی دست به دست هم داده اند تا این موتورهای دیزل بسیار کم مصرف باشند. استفاده از زه های آلومینیومی و حذف تایر زاپاس باعث شده است وزن این کامیون پایین بیاید و در نتیجه ظرفیت بار افزایش پیدا کند. چراغ های مخصوص رانندگی در روز نیز از نوع هالوژنی هستند و از لامپ های هالوژن معمولی برق کمتری مصرف می‌کنند. رکاب های جانبی و طراحی آیرودینامیک بدنه باعث شده اند، مقاومت هوای کامیون .سوخت پایین بیاید. اگر محدود کننده سرعت روی 85 کیلومتر بر ساعت تنظیم شود، مقاومت هوا کاهش پیدا می‌کند و مصرف سوخت کمتر می‌شود.

بهترین ردیاب خودرو کدام است

چرا آکیتا بهترین ردیاب مان TGS WW  است؟

شرکت ردیاب خودرو آکیتا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید بهترین ردیاب خودرو است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیاب‌ها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفه‌ای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. مهم‌ترین مزیت‌های این جی پی اس در ادامه معرفی شده‌اند:

  • ردیاب‌های  GPS خودرو آکیتا برای انواع خودرو ایرانی و خارجی، موتورسیکلت، کامیون و اتوبوس مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • امکان تعریف چندین ردیاب در یک اپلیکیشن مخصوص ناوگان حمل و نقل
  • دیواره جغرافیایی تعریف کنید و ورود و خروج ناوگان از محدوده مشخص شده به شما اطلاع داده می شود.
  • دارای نسخه تحت وب برای نمایش در نمایشگرهای بزرگ و مانیتورینگ
  • همه مسیرهای پیموده شده، سرعت، زمان و…  ماه ها ذخیره خواهند شد.
  • ترکر مان TGS WW  دارای امکانات بسیار عالی بوده و از اپلیکیشن‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. از این رو انتخابی بسیار مناسب برای شما می‌باشد.
  • تمام امکانات جی پی اس مان TGS WW و بخش‌های مختلف دستگاه تست‌های متعددی را پشت سر گذاشته و تاییدیه‌های لازم از جمله تاییدیه سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی را دریافت کرده‌اند.
  • این دستگاه برای اولین بار در ایران از چهار روش GPS، GLONASS، BeiDou و COMPASS برای ردیاب مان TGS WW مورد نظر شما استفاده می‌کند.
  • استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیاب‌ها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است.

تفاوت ردیاب کامیون مان TGS WW آکیتا با ردیاب های دیگر در چیست؟

ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای مانند گارانتی تعویض. ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که با دروغ های تبلیغاتی قصد فریب کاربران را دارند. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد.

برای داشتن یک ردیاب حرفه ای ظرفیت باتری، چیپست مورد استفاده و کیفیت قطعات روی برد اهمیت بالایی دارد به همین دلیل آکیتا محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده که تجربه بسیار جذابی را برای کاربران ایجاد کند. با توجه به مشکلاتی که پس از خرید ردیاب های ارزان با آنها مواجه خواهید شد حتی ارزش خرید رایگان را ندارند و تجربه بسیار بدی از ردیاب خودرو را برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

با خرید ردیاب آکیتا و نصب آن بر روی ردیاب مان TGS WW خود نگرانی بابت سرقت آن نداشته باشید. همچنین با استفاده از بخش دموی ردیاب آکیتا قبل از خرید امکانات آکیتا را تست کنید. می توانید در صورت هر گونه سوال با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید.

مطلب قبل را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب کامیون مرسدس بنز آروکس | قیمت جی پی اس مرسدس بنز آروکس
ردیاب مان TGS | قیمت جی پی اس مان TGS