ردیاب مناسب برای اجاره خودرو - ردیاب اجاره ماشین | ردیاب ماشین و موتور | خرید ردیاب اجاره ماشین | آکیتا

ردیاب جی پی اس جهت اجاره خودرو

عمدتا دو دلیل برای استفاده اجاره دهندگان خودرو از سرویس ردیابی جی پی اس وجود دارد: پس گرفتن وسایل نقلیه ای که هزینه شان پرداخت نشده و بازیابی خودرو های به سرقت رفته. نصب یک ردیاب جی پی اس جهت احتیاط بیشتر، شما را از باز پس گیری سریع اتومبیل ها، ون ها، کامیون ها و سایر وسایل نقلیه خود، مطمئن می سازد.

وسایل نقلیه خود را با ردیاب اجاره خودرو محتاطانه ردیابی نمایید.

ردیاب جی پی اس مناسب، جهت کاربری نمایندگی های اتومبیل، دستگاهی است که کوچک بوده و به راحتی قابل پنهان کردن باشد. پیشنهاد می شود از دستگاهی استفاده نمایید که دارای قابلیت نصب بر قسمت هایی که کمتر در دید قرار دارند و احتمال پیدا کردنشان بعید است، باشند. همچنین بهتر است باتری آن به گونه ای بوده که روزها ها بدون اتمام شارژ،‌ کار کند. اگر فردی که خودروی شما را اجاره نموده ردیاب مذکور را بیابد، احتمال دارد دستگاه را جدا کرده و آن را از بین ببرد.

اتومبیل ها، ون ها و کامیون هایی که بهایشان پرداخت نشده را دوباره پس بگیرید.

چنانچه مشتری، مبلغ مقرر اجاره نامه را پرداخت نکند، باید سریعا خودروی خود را پس بگیرید. بهتر است این کار را به تعویق نیندازید. ردیاب های جی پی اس آکیتا، توسط شبکه ماهواره های جهانی جهت پیدا کردن اتومبیلی که هزینه اش پرداخت نشده، شما را یاری خواهند نمود. خواه اتومبیل مذکور در یکی از املاک مشتری پارک شده باشد، خواه در منطقه ای دور افتاده و خالی از سکنه. ردیاب مناسب، در هر ۲۴ ساعت از هر شبانه روز هفته، مختصات دقیق اتومبیلتان را به شما ارائه خواهد داد. با ردیاب های جی پی اس آکیتا، می توانید از محل کارتان یا هنگامی که در راه هستید، به داده های ردیابی خود دسترسی پیدا کنید.

امنیت خود را با ردیاب اجاره خودرو افزایش دهید.

چنانچه هر زمان یکی از وسایل نقلیه شما در پارکینگتان مورد سرقت واقع شود، یک ردیاب جی پی اس، شما را از بازیابی آن در کم ترین زمان ممکن، مطمئن می سازد. با بهره گیری از ویژگی های جی پی اس، مانند حصارکشی جغرافیایی یا ژئوفنسینگ، می توانید به محض خروج وسیله نقلیه ای از املاکتان ، هشداری بر روی تلفن همراه خود دریافت نمایید تا اگر ماشین در جای مقرر خود موجود نیست، اطلاع پیدا کنید.

بستر جی پی اس  برای ردیاب اجاره خودرو آکیتا

پس از نصب ردیاب جی پی اس می توانید با استفاده از بستر جی پی اس آکیتا ، نظارت و ردیابی شئ مورد نظر خود را به صورت آنی و همزمان با واقعیت آن (Real-time)، آغاز کنید. این نرم افزار ساده و بصری به شما این امکان را می دهد که همه ردیاب هایتان را به صورت همزمان و یکجا مشاهده نموده، و برای تنظیم اطلاعات مورد نظر خود، از فیلتر های مناسبی استفاده کنید. می توانید با استفاده از رایانه یا از طریق تلفن همراه نیز به آن دسترسی داشته باشید.

بهترین ها را در زمینه ردیابی جی پی اس تهیه کنید

ما جهت تامین نیاز های مشتری های خود، ارائه کننده انواع راه حل ها در زمینه ردیابی جی پی اس می باشیم، چه برای ردیاب های جی پی اسی که عملکردشان با باتری است، چه برقی و چه ردیاب های جی پی اس نوع OBD (نصب داخلی خودرو). با مشارکت با ما،‌ بهترین راه حل ها برای مورد کاربرد خاص خود در این زمینه را بیابید. سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب ناوگان حمل و نقل آکیتا
راهنمای کاربردی دیواره جغرافیایی یا ژئوفنسینگ در ردیاب ها