ردیاب ناوگان حمل و نقل آکیتا - ردیابی کامیون و تریلی | حی پی اس ماشین سنگین | خرید ردیاب آکیتا

ردیاب ناوگان حمل و نقل آکیتا

چه در حرفه اجاره تریلی و کامیون مشغول به کار هستید و چه برای امور شخصی از آن ها استفاده می نمایید، نصب یک ردیاب ناوگان حمل و نقل به شما در حفظ امنیت دارایی هایتان کمک خواهد کرد. چنانچه  یکی از این دستگاه ها را در زیر تریلی و کامیون های خود یا به صورت مخفیانه در مکان دیگری نصب نمایید، سارقان و مشتریان به هیچ وجه از وجود آن مطلع نخواهند شد.

در همه مواقع از موقعیت مکانی ناوگان خود باخبر باشید.

اگر مشتریان شما در یک منطقه جغرافیایی وسیع پراکنده شده باشند، ردیابی موقعیت مکانی هر یک از خودروها به صورت جداگانه، به آسانی ممکن نیست. حتی اگر یدک کش شخصی شما در کنار خیابانتان پارک شده باشد، فقط یک لحظه طول می کشد تا کسی قلاب آن را جدا کرده و یدک شامل اموال شما را به وسیله نقلیه خود متصل نماید و ببرد. اما با ردیاب های جی پی اس آکیتا (و با استفاده از پلتفرم و بستر جی پی اس آکیتا به عنوان پشتیبان)، شما قادرید تمام ردیاب های جی پی اس خود را به صورت لحظه ای و آنی و 24 ساعته تحت نظر بگیرید.

هنگام دور شدن آن ها از املاکتان، هشدار دریافت نمایید

معمولا هر گاه ببینید تریلری سر جای مقرر خود نیست، متوجه می شوید که به سرقت رفته است. اما با استفاده از ویژگی های پیشرفته ردیاب آکیتا مانند دیواره جغرافیایی، می توانید دور تا دور یک مکان مشخص، محیط یا حصاری مجازی ایجاد نمایید، مانند محوطه کارخانه خود، ملک خصوصیتان و یا یک مرکز انبار و ذخیره سازی. هر زمان خودرو شما از این مکان خارج شود، از طریق ایمیل، پیام کوتاه یا اعلان داخلی نرم افزار (Push Notification)، هشداری دریافت خواهید نمود (بستگی دارد کدام نحوه ارسال اعلان را ترجیح بدهید).

کاهش مصرف سوخت با ردیاب آکیتا

می توانید با استفاده از دیواره جغرافیایی محدوده یک شهر را برای خودرو تعیین کنید و در صورتی که خودرو برای انجام کارهای شخصی جابجا شود متوجه شوید. همچنین تا 6 ماه جابجایی خودروها ذخیره می شود که این دو امکان احتمال استفاده شخصی از خودروها را از بین برده و در مصرف سوخت صرفه جویی خواهد کرد.

با ردیاب ناوگان حمل و نقل آکیتا تریلرهای مسروقه را به سرعت بازیابی کنید

بدون یک ردیاب جی پی اس، ممکن است هیچ گاه یک کامیون و یا 18 چرخ مسروقه یا گمشده به شما بازگردانده نشود. اما در صورتی که موقعیت مکانی خودروهای  خود را به صورت آنی و لحظه ای (Real-Time) تحت نظر داشته باشید، میتوانید مراجع قانونی را مستقیما به سمت دارایی خود هدایت نموده و یا حتی به شخصه آن را پیدا کنید.

پلتفرم یا بستر ردیاب آکیتا

پس از نصب یک ردیاب جی پی اس، می توانید با استفاده از پلتفرم یا بستر جی پی اس آکیتا آن را کنترل کنید. این نرم افزار ساده و بصری برای شما این امکان را فراهم می آورد تا همه ردیاب های خود را همزمان مشاهده نمایید. همچنین می توانید برای وارد کردن داده های مورد نظر خود، از فیلتر های مناسبی نیز بهره مند شوید. دسترسی به آن از طریق رایانه یا گوشی تلفن همراهتان امکان پذیر است، بنابراین خواه در دفتر کار خود باشید خواه در مسیر رفتن به جایی، همیشه قادرید تریلر و کامیون های های خود را ردیابی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ردیاب جی پی اس را در کدام قسمت خودروی شما نصب کرده اند؟
ردیاب مناسب برای اجاره خودرو